vrojtime

Guest
Re: vrojtime

meqe mu kujtua BBF....
"po me lotojne syte si shiu ne cati" kendonte njeri tek ky stacioni...akoma sot pyes veten ca kuptimi kishte?!

Nje tjeter..."une gjithe diten ne shtepi , ti gjithe diten kafe pi...shpirti im shpirt e xhan di dhe une te pi duhan"

"katunare, katunare une ty moj do te marre"

"ti je rritur ne qytet hyp e zbrit ne kat te trete, ndersa uen jam rrit ne fshat me lop e dhi...aaaa leeeeejleeeeee aaaaaaaa lejlaaaaaaaaaaaa..."

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: vrojtime

Shtttt... se i dijsha te gjitha permendesh.Me zgjonin me BBF ose me tirana tv.

Me ka ngel merak se skam degjuar ate kengen e sales.

"la la la e le le le per tullacin ti me le." /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: vrojtime

cke ti ketu jam as vete une.

" vetem dashuri vetem dashuri per gocat e reja moj e per djemt e ri...."
Kjo gje qe thoni ju zgjaste 5 min.Po vetem kjo fjali.5 min... nje bojallesh me lesh te zi...na e kendonte dashurine...here maj nje makine e here maje nje sahtervani.

PAstaj kemi artan kolen..." a je mis apo peri"
Pastaj vjen shkelqimi.
Nje tjeter kendoj " moj katile ne dashni"
hmmmm Sinani kendonte nje kenge me mbreter....
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

...mori fryme perpara tek merrte te perpjeten....e kam dashur njeriun, mendoi, ishte i perkryer.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

po behesha gati te te kerkoja ndihme,e lashe,jo vetem per nje efekt trazimi por edhe sepse mbase eshte koha te veproj vete ne menyre direkte te filloj te flas.
keshtu do dilja nga periudha e te qenurit e vetedijshme por e heshtur,fundja fjalet qe vijne nga zemra dalin shume natyrshem...
nese do te tregosh dobi,nuk them kurre jo...
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

oqeani e dielli jan tuj m'ba per vedi.
pranvera ket vit nuk asht e nxeht si vitet e tjera, gjithsesi dielli nuk mungon e po ashtu lulet s'kan pra tuj cil...

---------------------
:wub:
 

Najeli

Primus registratum
Re: vrojtime

Me ndjek numri 11....ka kohe... :confused:
dhe nuk e shmang dot nje ndjesi qe dicka afrohet!!! S'jam supersticioze!
 

Goca

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga PiNk-MaGGiT:
[qb] i am loved /pf/images/graemlins/laugh.gif ...[/qb]
A thua edhe kesaj i kane dhuru ate spilen e kuqe?! /pf/images/graemlins/laugh.gif

( Per Danaen ) /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

doktoresha

Primus registratum
Re: vrojtime

jeta vazhdon ne cdo lloj menyre apo situate te ndryshme...sa mire qe vazhdon...nje jete eshte /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Al-Punk

Still here
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Vai Lara Vai :lol:

Mone, nje mashkull i squt ia leshon rrugen femrave ne kohen e duhur /pf/images/graemlins/wink.gif Ik se te zuni Uragani :lol: [/qb]
Cdo koincidence eshte krejt e rastesisshme, une nuk ngacmoj njerez qe i njoh shume pak /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Artemis

Primus registratum
Re: vrojtime

verej, verej, verej qe...
po me hidhet te kap rutinen per flokesh... ta kap fort me te dy duart dhe me thonjte- ta ferfellej mbi koke dhe ta perplas ne toke TTRRRAAAAAAASSSSSSSSS! Si nje mace te keqe ( i urrej macet!) te shoh qe po i pelcet koka puufff si nje domate e mykur, te shoh si shperthen ne mijera pikla si jarge te kuqe, te kuqe te kuqe- dhe me to te ngjyros diten time gri!AAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!
... :shrug:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

jam me nerva sonte si s'kam qene gjithe jeten.
ka vetem dicka per te cilen ndihem shume,shume mire,qe te nisa ne maje te thanes te s'emes se zeqos.
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

nji fotografi q* gjithmone m'ka ba me qeshe tesh me bjen shum mall...
cudi, s'kam ndoj kujtim t'vecante prej Bangkok e nuk me lidh ndoj gja me te, por ndoshta asht vec koha...

po ashtu kam nji kartoline q* e mbaj ne deskdiary (agenda). asht shum specjale per mu, me ban me qeshe e me bjen mall ne te njejten kohe.
ma ka shkru qeni jem. /pf/images/graemlins/laugh.gif (me doren e tjeterkujt, kuptohet).
ne kartoline asht nji foto e tij.
teksti asht ky:

Ciao ****,

mi manchi tanto!
tu sei la mia preferita, io non so se sono il tuo preferito, e se ancora mi vuoi bene vieni a trovarmi il piu presto possibile, prima che io muoio dalla nostalgia per te.
Tanti auguri di buon compleanno.
Tanta felicita...

Tuo Chicco!

/pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top