vrojtime

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Razzle_Dazzle:
[qb] Pse eshte me e lehte te ndeshesh me idiot me shume se sa te njerez te kendshem ne kete bote?? [/qb]
Me siguri qe duhet te ket me teper idjot
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb] Jazek te qoft doje te thoje?

Ncuq, desha te them: Jazek JU qofte, s'kini respekt per njeriun e punes qe jo vetem PUNON por edhe qe dersin me ose pa pH (pe-hash lexohet kjo)

Aj' shnet! [/qb]
/pf/images/graemlins/laugh.gif epo tashti jo te gjithe do punojn, ca do bojn muhabet e ca do punojn /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Mu ka prish pragu shpise tu i ra me koke po s'kam ca boj /pf/images/graemlins/laugh.gif

Jet' e poshter!
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Ose duhet te zbusesh koken ose duhet te forcosh pragun, ske car bo gjo tjeter /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Shume /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Re: vrojtime

Ata qe kane para marrin sekretaren me vete dhe i diktojne ......nje melodi te pakuptueshme nga goja plot lengje :goofy:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

nostalgji per perendimet e vona,
tek germat me fshihen nga kujtesa,
ne kerkim te nje perendimi te heret,
te perqafimit me diellin.
noi granelli della clissidra
abbracciati con il vetro scivolando
...neser eshte dite e re...
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

verej se njerezit ne shumicen e rasteve kane tendencen ta perdorin ironine aty ku si shkon mire, ose kur e kuptojne qe ja kishin futur kot perpara. sepse po te kishin te drejte mund ta tregojne fare mire pa perdorur ironine, ka dhe efekte me pozitive, cilesore.
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

verej se me ka marr malli per ty :angel:


----------------------

pervoja personale s duhet injoruar, ajo eshte po aq kompetente...sa dhe teorite kompetente te bazuara ne te.


:book:
 

Ndrek Milloshi

Primus registratum
Re: vrojtime

Dhe mimozat, cuditerisht, celen ne vere, brendesise diaboleske te syve te tu!!!

P.S.: nuk po me urron mireseardjen?!

(Bahhh..., c'vrojtim (?)!)

Meqe je "i ri" ne AF dhe ne Diapazon po ta uroj une mireseardhjen me nje keshille: Kujdes kur vrojton!
 

loris37

Primus registratum
Re: vrojtime

Po fryn ere...
Po ndjehen zhrumat e kutive dhe valixheve.Po nisin telefonatat e prenotimeve.Po nisin telefonatat e premtimeve.Po nisin llogaritjet e parave.Po nisin llogaritjet e parave te marra borxh.Po nisin batutat e ruajtura me kujdes per kete periudhe.Po nisin komplotet e fundit.Po skermisin motorret.Po prezantohen zogjte e stines.Po harrohen ndjenjat e fajit.
Po kthehem ne Shqiperi...
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

Vrojtoj sa mbytese qenka te dish qe e ardhmja jote e afert varet nga rezultati i nje prove te shkruar...te dish qe te peshkosh zholin do te thote te fitosh,çdo lloj karte tjeter do te thote te humbasesh...Ne kete rast letrat jane 2 ...zholi dhe nje tjeter e çfaredoshme,e pavlere ...zero.Me duhet zholi...me duhet patjeter zholi!Eshte ne loje e ardhmja ime!
 

Dolores

Primus registratum
Re: vrojtime

Vrojtoj qe vrojtimet editohen /pf/images/graemlins/laugh.gif ...
Dhe meqe keshillat po ofrohen publikisht per nji atmosfere sa me perfekte forumore po me jepet e drejta te stresoj dy parime kryesore qe i sapoardhuri te ngelet i pelqyer nga "elita forumiste" ende (dhe besoj eshte ne dijeni by now) /pf/images/graemlins/laugh.gif

1)Vrojto, por mos sill informim te fresket ne forum pa i kaluar nji here ne recycle.."elite style", ku perpunohen ne thashetheme virtuale (not necessarily true) qe perdoren per biseda te kendshme msn-je, ose kafeneje (kjo e fundit per banuesit ne Shqiperi) /pf/images/graemlins/laugh.gif
2)Vetem neqoftese po neqoftese vrojton pa dashur dicka qe qe ka te bej me jeten dashurore apo xhelozore te ketij rangu shoqeror te pa-arritshem, kaperdije sepse ndryshe behesh shenjester per ofendim virtual te perhershem edhe literally perfundon ne koshin e plehrave virtual /pf/images/graemlins/laugh.gif ( like thats a threat) :lol: :lol:
 

Ndrek Milloshi

Primus registratum
Re: vrojtime

Elita forumore e ka kthyer kete forum ne nje koshere shterpe grerezash, dhe kjo vrojtohet qarte, ne privatizimin e temave.
duke vene re me keqardhje rrenien e numrit te anetareve konstante ne AF, mora mundimin te shtoja disa anetare, (kuptohet pa lejen e moderatoreve), andej nga Tirana, specifikisht bareve, apo pubeve te Bllokut.
Vrojtimet ketu u editokan ne menyre te atille, vrojtimi t'i perkase gjithe mushkonjave te AF. Ne raste te tilla, nuk perdoret as Spray dhe as uthull, por leng qershie.
Gjithesesi, vrojtimet jane te lira edhe ne 200 e ca kompjutera ende te paprekur prej censurimit te AF.
Vrojtim:
Perendimi, ne pergjithesi, nuk eshte sa here i mahnitshem, sikurse mbyllja e syve te qiellit; perkundrazi eshte i bezdisshem deri ne regres kur perkufizon perendimin e nje femre, apo te nje thesi me femra - elites se AF!!!

P.S.: ky eshte vrojtim nen avujt e fernetes Branca!!!

Parafolesit i keshillohet te heqe maskat ne postimin e mesiperm, sepse e karakterizojne me nje klloun - klloun vrojtimesh - vrojtimet jane sa here serioze!!! (per me shume, nuk besoj te jesh klloun!)
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Cuditem qe ti di kaq shume gjera, por kam nje ide se nga i di!!!!!

Une s'do e kisha bere kete gje!!!
 

Ndrek Milloshi

Primus registratum
Re: vrojtime

sa here rruaj nje "mbretereshe" kupe nen menge, nje mbretereshe ne menopauze, me origjine nga nje qytet me shume "mjegull". Eshte kordon i gjate Kordele, " ne enderr isha flutur, kur flutura u zgjua prej enderres isha une"!!!
je shume larg arsyes te drejte, dhe nuk te genjej!!!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

O ti bukuria e mendimit dhe djalli i vetvetes, ceshtja jote eshte ca e koklavitur e pervec teje s'e zgjidh dot kush, une s'kam kohe te merrem me ty, te uroj pune te mbare si perhera madje me distance me te larget se penjte jane pune interesante, ti e di si jane kotkat dhe lemshat e najlonit apo jo?! Mos u gremis ne udhe qe s'te perkasin se aty jane mbjelle gjemba.Ti kur dole nga mbeshtjellja e peshtymte u bere nje larve e shemtuar qe as vetja s'e zbukuroi.

S'e ke fajin ti jo, mos u hiq per vezhgues kaq i holle, duhet te kuptosh qe kur Aristoteli ndertoi bazat e logjikes vuri edhe ca formula magjike qe ende aplikohen sot kur atij s'i gjendet varri.

Te na rroje shkrimi e kendimi po ashtu edhe miqesia me zorre perjashta.

Hajt naten e shkurter dhe gjumin e patrazuar larg vezullimeve ngjyre kafe te jashteqitjeve forumore. Kam nje hale me komode, te betohem.
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

verej qe ato femra qe e mbajne veten per "feministe" kane nje aversion te brendshem per femrat... :eek: :sleep:


hahah tani do me marrin per maskiliste
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Kohe ma pare, n'adoleshence teme, baba i nji shoqes teme, i shtyre nga nji pyetje qe i bana na pati ba nji predikim aq te gjate sa na pat merzite, e, fatkeqsisht nuk e disha sa e randsishme ishte ajo qe po me thonte mu e te bijes se tij. Kohe ma vone, shpesh'here m'vinte nder mend nji keshille qe ne at kohe mu dukte e pavlere, qe ban fjale per miqesine.
Pak a shum, m'flit'te se sa e rrezikshme ishte xhelozia e zilia e nje shoqes, e se, nqs e vetmja arme mbrojtse ishte naiviteti jeta jon do t'kishte me pas shpeshhere situata zhytese. Na citonte pjese nga libra te ndryshem, nderkohe qe familjarisht ata pinin kafen e pasdites, une shifsha oren e lodhun prej leksioneve.
Sot, vite ma vone, kuptoj dhe VROJTOJ se kishte te drejte, jo vetem ne ket aspekt por ne shum, e me mungojne bisedat e citimet e tija.
Ndodh gjithashtu qe, edhe pse me vonese, kuptoj se sa shum mund te kisha mesu un prej tij, qe pervecse moshes e edukimit, bagazhi i tij kulturor ishte teper i madh.
Nuk ishte rastsisht doktori personal i Bettino Craxi-t.
 
Top