vrojtime

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

sot me qelloi duke folur per amerikanet qe jane te kuq te thoja "si ferges" /pf/images/graemlins/laugh.gif :confused: , kisha vite pa e perdorur si fjale

beb mos u merzit se neser do te kthehet ne te nxire keshtu qe it's ok /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

nuk e heq dot nga mendja,nje vete tek ecen ne keto rruge te fresket nga bankat e shkolles,njesoj me formalizmin e sjellshmerine e tyre.
mbi meriten e pameriten,mbi kete e mbi ate,nuk i hedh letrat pertoke,kurre nuk e kam bere,kam deshmitare /pf/images/graemlins/laugh.gif ,por sesi me erdhi ta lija aty e te ikja me vrap,nje vete jashte cdo rregulli,nje rregull jashte cdo qenie...
E injektuar nga virusi i paturpesise...
jo,vetem nuk dashuroj formalizmat.
 

mozaiku

Primus registratum
Re: vrojtime

Edhe prenotimet i paskemi bere ne te njejten dite. A do kthehemi ne te njejten date valle?! /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

imagjinata ime keto dite gjen prehje ne perqafimin me ty.
duhej te zhdukej gjithcka e zymte qe ne boten time te vije ti.
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: vrojtime

me thane se jeta eshte e lehte...
me genjyen... /pf/images/graemlins/frown.gif

me thane se pas nates vjen gjithmone dita...
me genjyen...

me thane se sdo te mbetesh kurre vetem...
me genjyen...

keto gjera ia thashe dhe te tjereve...
i genjeva...
 

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

me thane se jeta eshte e lehte...
me genjyen...
sepse flisnin vec per jeten e tyre.

me thane se pas nates vjen gjithmone dita...
me genjyen...
sepse se pane ate me syte tuaj.

me thane se sdo te mbetesh kurre vetem...
me genjyen...
sepse ato nihnin vetem vetmine.

keto gjera ia thashe dhe te tjereve...
i genjeva...
ngaqe s jetove jeten tende...


athere i thashe;- kjo jete s me pelqen/se duroj ma, me tha: - fol me vehten tende, e jetoje ate ashtu sic ajo te te pergjigjet...


---------------------

ma mire nje zgjidhje modeste ne kohen e duhur, se sa nje zgjidhje geniale ne momentin/kohen e vonur...
 

Nella

Primus registratum
Re: vrojtime

/pf/images/graemlins/laugh.gif hajde vrojtim qe paske bo! Ta ndreq une icik kete slloganin se asht icik i shtrembet "kur nuk boj un' as ju s'keni me bo"!!!!

petty!
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

nje kolegia ime qe teshtin nga 15 here ne sekonde si nje mace e vogel, shume cuditerisht, sepse eshte e madhe ne trup /pf/images/graemlins/laugh.gif
kurse kjo kolegia tjeter qe kam perballe eshte personifikimi i pakenaqesise, vetem ankohet. "Drama queen" gjithcka i ndodh kesaj, vetem fatkeqesira :rolleyes:
GOD sa energji negative qe sjell...pas pak do e shty nga dritarja e katit te trete, por shhhhhh askush s'duhet t'a dije vec jush :devil:
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: vrojtime

...shof se dikush me do cmendendurisht..por e kerkon ate ne vendin e gabuar ...duke editur qe nuk mud ti fal te njejten gje qe kerkon ...nuk ndahem dote ne 1100 copa dua te jemi plote dhe vetem per dike....
 

Dolores

Primus registratum
Re: vrojtime

Well........HaPPy Canada Day
smilie_flagge17.gif
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

vellai im i ka telefonatat perhere shume te gjata :shrug: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

gezim lame

Primus registratum
Re: vrojtime

Well........HaPPy Canada Day

Kesaj i thon kanadezke krenare /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
well happy c. day to u too /pf/images/graemlins/tongue.gif
po vejm dhe nje flamur te hajrit /pf/images/graemlins/laugh.gif
Canada-National-Flag.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Une isha e vetmja mbreme qe merresha me pragje shpie dhe jo m e fitore /pf/images/graemlins/laugh.gif Me fal Lara, asgje personale /pf/images/graemlins/laugh.gif qe ua...........nejse /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

eshte kaq i vogel dhe kaq i mire. po rri ulur ne karrigen e vet dhe terheq t-shirt-in e vet me sa mundet. arriti te fuse nje cep ne goje dhe po e thith gjithe pasion, sikur ti jepte qumesht, gjithe kenaqesi :lol: dhe me shikon mua me syte qe i qeshin. shpirt i vogel eshte. sa bukur e zbulon boten rreth vetes... me ato duart e vogla,qe gjithcka zene e cojne drejt gojes :wub: mama lov's you biri im :wub: i just keep reproducing imazhin tend ne mendje dhe dielli ndricon me shume, koha kalon me shpejt, jeta eshte me e bukur, gjithcka eshte me e kendshme rrotull meje :wub:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ekziston nje metodike e pafalimentueshme per te vrojtuar njerezit.
pluhuri i gureve.
nga hajduti i bagdadit.
 
Top