vrojtime

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Po une nje llaf thashe moj moce?! Mos u demoralizo... Ekzistojne ende njerez te ndershem


ndoshta ekzistojne
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

germo tare germo /pf/images/graemlins/laugh.gif

p.s. kjo ishte stream of consiousness /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

susana

Primus registratum
Re: vrojtime

vrojtoj se si jeta ime ndryshoi brenda nje kohe te shkurter. Valet e saj te hedhin e te perplasin aty ku s'ta pret mendja /pf/images/graemlins/frown.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga fiona:
[qb] vrojtoj se si jeta ime ndryshoi brenda nje kohe te shkurter. Valet e saj te hedhin e te perplasin aty ku s'ta pret mendja /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
mos harro se jeta perbahet prej valesh te ndryshme, qe prap kan me t'marre e me t'nxjerr aty ku s'ta pret mendja.
jeta asht e bukur, pikrisht per ket gja.
sikur ta kishim dit fije e per pe jeten tone edhe mrekullinat ma t'mdhaja na ishin duke "boring", t'merzitshme...
gzoju jetes e buzqeshi edhe kur ajo nuk t'buzqesh ty...


-----------------
:angel:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Do te te tjerr deri ne moshen e trete, s'kam c'bej tjeter, ke pragu keto pune bohen /pf/images/graemlins/laugh.gif do te te bej kortinke per aneksin /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Jam egoiste /pf/images/graemlins/laugh.gif

Lara mos u qas se te shpova /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Dolores

Primus registratum
Re: vrojtime

Ti mo ke ngrire ne te njejtin pozicion ke kohe...... /pf/images/graemlins/laugh.gif <-----i xhanshmi
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ne kerkimin e nje pershkrimi njefjalesh kurre nuk kam thene fjale me te forte...
ashtu si liza bente dikur,nuk e di pse pikerisht mu kujtua liza,ne riperseritjet e dickaje qe mbaja perbrenda derisa ta nxirrja nga brendesia e qenis me shpjegimin rezistent ndaj kritikes.
L****!!!!
apo ndryshe nje Hiç.zbukuruar kushtueshem,perberja qe zvanitet...
vendim totalitar por ja jam gati,duke u nise nga thelbi.e vetmja pashpjegueshmeri ngel misteriozmerisht terheqe,fatale,me shijen e forte te dickaje qe shnderrohet ne hiç kur kendveshtrimi eshte L****!
ja pra zgjidh rrobat e mbretit sot.
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: vrojtime

ti flet, flet dhe vetem flet...une jam krejt e perhumbur ne mendimet e mia dhe as veshtrimin nuk e perqendroj dot mbi ty, jo me vemendje totale qe te mund te kuptoj se c'po brockullit...
si nuk pushove nje sekonde...dhe pastaj thone qe une flas shume...krahasuar me ty jam nje liber pa shkronja, nderkohe qe ti je nje koleksion 100 vjecar i new york times-it...
une vazhdoj te shkruaj e te te them 'ah yes, ehe, yeah, you're right' dhe ti vazhdon te flasesh...nuk e kam idene se c'po thua, por do me beje shume te lumtur po te pushoje tani...do sillje pak shkelqim ne kete dite te zbehte qe kalova sot...SHUT UP!!!!!!!!!!!
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga LA DOUCE:
[qb] ti flet, flet dhe vetem flet...une jam krejt e perhumbur ne mendimet e mia dhe as veshtrimin nuk e perqendroj dot mbi ty, jo me vemendje totale qe te mund te kuptoj se c'po brockullit...
si nuk pushove nje sekonde...dhe pastaj thone qe une flas shume...krahasuar me ty jam nje liber pa shkronja, nderkohe qe ti je nje koleksion 100 vjecar i new york times-it...
une vazhdoj te shkruaj e te te them 'ah yes, ehe, yeah, you're right' dhe ti vazhdon te flasesh...nuk e kam idene se c'po thua, por do me beje shume te lumtur po te pushoje tani...do sillje pak shkelqim ne kete dite te zbehte qe kalova sot...SHUT UP!!!!!!!!!!! [/qb]
ne fund mora vesh qe ishe politikan /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top