vrojtime

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Lexova ca me poshte dhe mu kujtua perralla e mbretit dhe atij qe i nxorri vetes nje sy dhe atij tjetrit DY meqe kishte mundesine te kerkonte dhe nje favor te dyte.

Ecim me kembe ne tavan e koke ne dysheme.

Gezohu popull tani! Autogol!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ve re me shume kenaqesi se eshte rikthyer butoni i citimit,tek une po perpiqesha te pershkruaja friken.
kam frike se une po humbas dashurine per njerezit,e gjithcka po shnderrohet ne dicka te ftohte.
 

Princi i Bardhe

Primus registratum
Re: vrojtime

...kam vene re se disa i hedhin hapat perpara me ngurrim...nga nje zhgenjim i shfaqur ne jeten e tyre dhe ata ngelen shum pas me gjithcka..harrojn se "jetojne"...
 

b.k.

Primus registratum
Re: vrojtime

kam filluar te besoj tek anti-koincidenca.. bote mizore, po une qe sbej dot zile :cry:
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Era e shiut mbi asfaltin e ngrohte, te cilin e ka puthur dielli tere diten me tere forcen e tij eshte idealja per te mbyllur diten ne paqe.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ve re qe edhe stratosfera e ka nje cmim...

ve re qe me ka marre malli per gjera te reja endrrash te vjetra...

Who's the monkey?
Who cares, i wanna go flowing like a river coming from the top of a high mountain, down the valleys forgotten by god and people, in a space god is a person, people are beings, and noises are melodies; down there, where nobody has ever remembered being, but where we are all longing to return to: INNOCENCE...
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

mushkonjat ma paskan pire gjakun mire fare... epo as keto sme lene rehat ... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

loris37

Primus registratum
Re: vrojtime

Mushkonjat terhiqen nga djersa.Njerzit qe e kane djersen me perberje acide, (pH e djerses) nuk sulmohen nga mushkonjat.
 

loris37

Primus registratum
Re: vrojtime

Nuk e di per familjen tuaj,po per familjet e tjera kshu ndodh.Se di kush mund te kete thene,gjithsesi s'jam ai.
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Si u la muhabeti muçkonjave? Duhet te lyhemi me spray kundra djerses apo ta bojm gjakun e hidhur? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Uthulla si rruge e mesme

Ti do me zevendsu muçkonjat me mizat e uthlles mi? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Dolores

Primus registratum
Re: vrojtime

Pse eshte me e lehte te ndeshesh me idiot me shume se sa te njerez te kendshem ne kete bote??
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Ika se jam per te jatroi (dentistja)

Ve re se me hypi frika


Vallai ta qaj hallin, mu m'hyp fryka dhe kur i ngjoj te flitet per dentistin jo mo kur mar rrugen per ke dentisti /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Jazek te qoft doje te thoje?

Ncuq, desha te them: Jazek JU qofte, s'kini respekt per njeriun e punes qe jo vetem PUNON por edhe qe dersin me ose pa pH (pe-hash lexohet kjo)

Aj' shnet!
 
Top