vrojtime

abs

nuk e di...
Re: vrojtime

ulu n vend, dysh! /pf/images/graemlins/laugh.gif

/pf/images/graemlins/laugh.gif


---------------------

Kur ka ndienja qe te tjeret s`ti kuptojne, duhet t`i fshehish ne zemer. Balzak
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

kohet e fundit kam arritur ne konkluzionin qe opinioni publik duhet te kete si karakteristik perversitetin, apo mazokizmin. atehere kur gjerat fillojne te shkojne mire, populli do gjej diçka qe "nuk shkon", diçka per tu ankuar dhe mundesisht ti ndryshoj gjerat ne te kunderten.


:confused: pyes veten perse?
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

sepse populli edhe pse e kane thirrur turme nuk eshte nje individ, dhe duke qene se nuk eshte nje do te thote se ca prej tij jane te kenaqur, e te tjere jo!
Ne fund te fundit demokracia, ne aplikimin e saj me ideal, eshte pushteti dhe vullneti i shumices, jo i te gjitheve :wink:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

Italianet jane meshkujt me kot qe kam njohur ndonjehere,me bani pershtypje mrame se si dy te njohurat e mia ishin dehur dhe ky tipi nje vocerrak,kalama e cilimi po i shtynte te putheshin,tani jo te gjithe po shumica me e madhe e tyre po,nuk i kisha dhene nje pekufizim mashkullit italian deri mbreme.
me falni per fjalorin,por ju lutem mos ma editoni,se eshte vrojtimi me me mend qe kam bere per ta ne 5 vjet.
edituar per fjalor shume te ashper ndaj disa njerezve teper bosh.
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga uje:
[qb] Italianet jane meshkujt me kot qe kam njohur ndonjehere,me bani pershtypje mrame se si dy te njohurat e mia ishin dehur dhe ky tipi nje vocerrak,kalama e cilimi po i shtynte te putheshin,tani jo te gjithe po shumica me e madhe e tyre po,nuk i kisha dhene nje pekufizim mashkullit italian deri mbreme.
me falni per fjalorin,por ju lutem mos ma editoni,se eshte vrojtimi me me mend qe kam bere per ta ne 5 vjet. [/qb]
:eek: :eek: :eek:

ma tu che c*azz*o di ambienti frequenti?!!? pervertiti, homosessuali, lesbiche, ubriaconi???!!!


ncuk ncuk ncuk!!!
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

me falni per fjalorin,po nuk dija fjale me te pershtatshme.
ind :eek: :eek: ncuk ncuk ncuk...degjo nese je i preokupuar per mua pa problem ambienti nuk ndryshon dot gje tek une tashme.thjesht nganjehere mund te me shnderrojne nervat ne tela.
pastaj e di si i thone ai qe jeton ne shtepi qelqi nuk mund te hedhe gure ne shtepite e te tjereve.imagjino...
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

pak nga pak do me zbulosh
nen hijen e penelit tend
do shohesh ngjyra te cferedollojta
te formojne aneks e kend
ti mbledhesh bashke
ti japesh shpirt
ti mbledhesh bashke ti japesh drite
ti mbledhesh bashke ti japesh dije
ti mbledhesh serish ....
 

Koli

Primus registratum
Re: vrojtime

Nejse si seksi i ores 6 nuk jane po he... te shkon dita duke vershellyer kengen e napolonit.
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Io nell'amore faccio due cose
spengo la luce e amo le rose
e se ti lascio aspettami sempre
male che vada torno a settembre
Perché chi ama non fugge mai
in fondo all'anima mi troverai
morire o vivere io son così
prima ti lascio po' dico, sì.
Settembre va con le mie scuse
ma la mia vita è amare le rose
e se ti lascio aspettami sempre
male che vada torno a settembre.
Morire o vivere io son così
prima ti lascio po' dico, sì.
E' quasi l'alba
chiudi la porta non arrossire
e se mi lasci aspetterò sempre
male che vada torni a settembre....
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

Une dhe dashuria duhet te jemi kunder njera - tjetres . Ajo vjen perhere ne forme te ndaluar dhe une nuk kam guximin ta mbaj afer vetes, vetem e largoj.
 

albana

Lara Croft
Re: vrojtime

Nihilist eshte nje nga njerzit me interesante qe kam patur fatin te njoh qe ne femijri /pf/images/graemlins/wink.gif
 
Top