vrojtime

personazh

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

rrotullohu nga te dush, te gjitha rruget e nje qyteti te çojne ne qender ! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

vrapi i ores 6 pasdite te jep nje ritem qe thyen diten me dysh,tenisi ne oren 4 te jep nje nxirje ne diell si boje muratori /pf/images/graemlins/laugh.gif fytyra bronz e krahet gjysme te bardhe /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

yasmine

Primus registratum
Re: vrojtime

Fillimisht postuar nga Iola:
[qb] Kam nevoje te gjej nje rruge te me coj atje ku dua une ... [/qb]
Ti ke nevoje te gjesh nje rruge, te jete e pelqyeshme nga zemra dhe e pranueshme nga llogjika.
Sorry!Degjo udhetaret e vjeter. Edhe nese ekzistojne jane shume te shkurtra dhe mbarojne sa hap e mbyll syte.
 

fairy

Primus registratum
Re: vrojtime

Kam vene re se deshirat per te cilat lutem me shume jane ato qe me plotesohen me pak. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

qe mbreme te gjendesha te mbroja politiken e luftes nuk do ma kish marre mendja kurre,qe mbreme te mbroja politiken e shteteve te bashkuara nuk ma kish marre mendja kurre,por ja qe ndodh kur perpara te vene viktimen serbe,viktimen qe shkaktoi kaq vuajtje dhe qe perfiton nga koha,perfiton nga ata qe nuk dine,per te thene se serbet nuk jane vec viktime e nuk diskriminojne,se ushtria serbe ish ne kosove per te ruajtur popullsine civile,se Izetbegoviç ne deklaraten e tij vetem per faktin se quhej Islame diskriminonte dhe bente thirrje per nxjerrjen jashte territoreve te serbeve,mire qe kete deklarate e kam lexu pardje e mbreme munda te thoja jo te dashur burimin tuaj nuk mund ta marr parasysh,politika e Us vertet nuk ben asgje per asgje dhe vantazhet ekonomike jane te dukshme,por nuk mund te mohosh viktimat e perdhunimeve ne bosnje;viktimat e kosoves e sot te dalesh me parullen se serbet nuk jane vetem viktime tek us po pushton boten dhe gjithcka behete ne emer te globalizimit,eshte e lehte te flasesh e te ngresh zerin kaq fort,sot,sot ama ku ishin fjalet e replikes ne vend nga serbet??
Bosnja-hercegnoni ish nje deshtim total i organizatave humanitare dhe i OKB,po te mos kish ekzistuar Uçk jam e bindur se ky deshtim do ish riperseritur ne Kosove,e mgjth prapaskenat jane te forta e kam dyshime ne gjithcka qe zhvillohet gjate lufterave,por sot mos perfitoni ne emer te kohes te thoni se serbet jane vetem viktima te terrorizmit amerikan.
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

legjendat babilonase tregojne sesi dy engjej te njerezuar per te jetuar ne toke u dashuruan e u perhumben pas te njejtes femre. Ishin ato mendemedhenjte qe qortonin njeriun nga lartesia e qiejve per budallallekun e tij. Por kur u vune ne vend te tij...bene çmendurira ne emer te humbjes se dashuri...per te njejten femer. Athere Zoti e ngriti lart ne qiell ate grua dhe e beri yll te shendritshem. Dhe atij ylli te lashtet ne ate toke i thone "Sureja" dhe interesantja eshte se ai yll eshte Aferdita "Venere" (venus)...simbol e perendi dashurie dhe nder grekerit e lashte.


Sa çuditshem gershetohen kulturat, mitet e legjendat ne nje valle ku hapat zgjasin me mijra vjet!
 

Dolores

Primus registratum
Re: vrojtime

How could your face and your brain be in such constant contradiction???.......How old do u need to grow to finally reach that phase when they both conscientiously make the peace pact???
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

ke vu re qe nganjehere te bohet edhe telekomunikacioni jete!!!...Zeri i dikujt pas nje telefoni larg, sesi te ngacmon e perkedhel!

:cool:
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

themi se pas LLN asgje nuk do me cudise me,por LLN nuk resht se mahnituri,cudituri e injektuar doza te forta jete.
Ajo ishte e lodhur,e pergjumur,pas kthimit disi e deshperuar,disi pa jete pas tregimeve te magjishme te neteve te ngrohta ftohur nga birra qe fluturonte mbi koka,dikush permendi LLN dhe u zgjua furishem per pak...UCL c'fjale e magjishme.
e di se ne kthim do depresionohem si te gjithe te tjeret,por pse jo do nisem prape serish per nje rruge tjeter.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

ok te tregoj nje te forte mbreme ne cesec.
Njohim nje spanjoll qe ka tre muaj qe perflitet i gjori nese eshte gay apo jo...
Mbreme po puthte nje goce,po c'te puthur,e la pa fryme fare...u vertetua se nuk eshte gay u mendua kur ky pas te puthures kthehet nga Claudia dhe i thote spanjisht : necessito di un ombreeee!!!
kam nevoje per nje mashkuuull,skena ishte per skec betohem.
mami im me ka nise nje sms qe po te mos ma shoqeroje me telefonate do me lere pa fryme deri neser.
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

:lol: poor spanish boy

verej se edhe pak o do me ngrihen nervat shume shume :mad: , ose do behem komplet indiferente :cool:

se di kush eshte me pozitive, e para apo e dyta ?
 

champaign girl

Primus registratum
Re: vrojtime

# 1--> when they say Chicago is the Windy City, they actually mean it...brrrrrrrrrrrr /pf/images/graemlins/frown.gif

# 2--> i miss capuni...we lived in the same city and even though we didnt see each other often i could feel his presence in town...now i dont /pf/images/graemlins/frown.gif

# 3--> i fu.cked up my ACT /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top