vrojtime

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Uuuuuuu pika qe s'te bie ty qyp je dhe pe korce...merrove, tmerrove jane e njejta gje.

Pa ik andej nga poezite se me ke lene njeren pa perkthyer se ate me Manushaqe ma ke qareeeeeeee /pf/images/graemlins/smile.gif

Ika une te shpelaj makarunet /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: vrojtime

c'na bene gjemen me butonin e citimit keta :mad:

Kordeeeeeeeeeeeeeeeeee,
erdhe ti mi?! Me duket se do ma japesh vete porosine se te jete per Laren, aha!!! :smash: ( :kiss: )

:wub:
 

Rambla

Primus registratum
Re: vrojtime

Disa persona ketu jane origjinal fare, eshte kenaqesi te hysh ketu sikur edhe vetem te lexosh çfare shkruajne!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Nje mbremje e qete deri ne ngopje, jo nje ngopje e velur , nje ngopje e plotesuar nga kenaqesia natyrale.

Alinos, ajo shtriga do varur /pf/images/graemlins/laugh.gif

Kellire, c'i ke bo vetes as vete s'e di akoma /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: vrojtime

Nope it's raining MAN /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif jo burra mi po shi /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: vrojtime

:cry: :cry: :cry:
imgres
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

shume cuditshem...
shume e lehte...
shume konstante e shume mbushese,
e cfare nuk sjell koha...
kam nje ndjenje vertet te cuditshme e te pashpjegueshme.
Do te ta them nje dite.
 

Danae

Primus registratum
Re: vrojtime

njerez qe luftojne per te tregu supremaci jane shume gjynaf,c'e kam kete ndjenje te theksuar keq...
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Per cdo problem te nderlikuar gjendet gjithmone nje zgjidhje e thjeshte, packa se ajo mund te jete edhe e gabuar /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: vrojtime

Lulet kishin celur ... mrekulli ... nderkohe qe malli nuk ben as perpjekjen me te vogel te thahet ... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: vrojtime

...Vetem kur e vuan mbi supet e tua e kupton vertete sa i rende eshte diskriminimi...Edhe mund ta prisja...fundja e dija...po ama jo mbi ate qe sot per sot perben per mua "il tallone d'Achille"...

It's unfair...You're just trying to keep me away the person I love most!Unfortunately,the only thing I can do is to put down in words how sad life will be without him...
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

...
Se nuk shkruhen te gjitha,nuk thuhen te gjitha po pika te rafte,kur ja predikon te tjereve dhe teorite i dnrin me shkrim dhe goje veji ndonjehere ne zbatim se le nam!
E kisha me veten se merrni kot juve...
 

Ema

Goddes
Re: vrojtime

Ncuq.I kam ne mendje te gjitha.Po me pelcet truri.
Apo e kishe per episodin erotik fjalen ti?
 
Top