Virtyti juaj me i mire??

rosa blu

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

o sweeto varet se ç'fare burri eshte: ka burre me dy rr, ka bure dhe me nje r!
varet se ku klassifikohet moj!! :wave: :tipsy: :goofy:
 

SweetAngel

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Ke te drejte, se burri me 2 rr, duhet ti tregoje femres qe eshte me i forte se ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

xhoni

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Hahahahahahaha :lol:
Kaq doni ju dhe hudheni perpjete.
Jam kundra violences por megjithate gjithmone duhet nga nje shpulle se pastaj harroni se ku e keni vendin.
 

rosa blu

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

ne qofte se perdor shpullen atehere significa qe pranon se je i dobet!!!!!! :goofy: :goofy: :goofy: :goofy:
 

leonora

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

qe jam shum e mire /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

albavina

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

:lol: problemi eshte zeqo qe ti nuk je burre fare /pf/images/graemlins/laugh.gif e imagjinon veten si burre me 2-3 R por nuk je i tille :shrug: ky eshte realiteti
 

SweetAngel

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Puna eshte se kur vjen puna tek prova, femrat i humbet interesimi. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

HELENA

Forumium praecox
Re: Virtyti juaj me i mire??

o zeqo mos ji kaq i sigurte lal se edhe une femer jam por nuk di te leh vetem ha!
 
Top