Virtyti juaj me i mire??

Guest
Re: Virtyti juaj me i mire??

Nga te shumtit /pf/images/graemlins/wink.gif Te dish te vleresosh dhe te degjosh deri ne fund dike tjeter :thumbsup: ose anasjelltas mos perbuzesh tjetrin edhe sikur ta meritonte perbuzjen :wave:
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Virtyti juaj me i mire??

Altruizmi!
sinqeriteti.
apo mjaftojne keta /pf/images/graemlins/laugh.gif spo them me
zgjillni mes ketyre dyeve(te dy jan edhe vyrtytet e budallait)a jam i tilll /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Virtyti juaj me i mire??

Fillimisht postuar nga Prodigy*:
[qb] Virtyti im me i mire eshte qe une e ul gjithemone kapakun e VCs pasi e bej shurren. [/qb]
:lol: :lol: ralle gjen cuna si ty
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Virtyti juaj me i mire??

NUk Genjej asnjehere Vetem GJate ORarit Te PUnes ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Virtyti juaj me i mire??

Fillimisht postuar nga TEDI:
[qb] NUk Genjej asnjehere Vetem GJate ORarit Te PUnes ... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Aty ku eksiston Tregetia eksiston rrena ..eshte fare normale :thumbsup:
 

rosa blu

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

tiiiiii????? :lol: :lol: :lol:


O zeqo sa na shkrive se qeshuri!!!! :lol: :lol:
 

sweeet

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

ky mesazhi osht per roselen:

rosela ti je ajo ne miniature me shall te gjelber?
aman goce me thuaj ku e ke blere paruken qe ke ne koke se dua t'ja blej gjyshes :lol:

c'virtyt mi goce, zgjedhje perfekte e parukes :lol:
 

Has

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

po e thash un, nuk eshte me Virtyt
pastaj varet ajo qa eshte per mua virtyt per dike mund te jet e keq e anasjelltas, prandaj se di

no coment
 

Hank

Valoris scriptorum
Ves i keq, jam pertacu shume kohet e fundit dhe me ka ra rendimenti i punes fare... :(
 

Thamina

Papirus rex
hmmm nje nder to eshte qe nganjeher me fut ne telashe nganjeher me del per mire.I them gjerat pak si troq.
 
Top