Virtyti juaj me i mire??

leonora

Primus registratum
Virtyti juaj me i mire??

M,q veset e keqia i treguat, desha te na tregoni cili eshte vesi juaj me i mire??
 

xhoni

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Zakoni,do thoja,se ves perdoret per te keqiat.Nejse.
Jam teper xhentil dhe i sinqerte. :thumbsup:
(almeno cosi penso)
 

leonora

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Hhahahahahahahah. :lol:
Non ci credo. [/qb]
E mir qesh ti /pf/images/graemlins/frown.gif
Jam shum e thjeshte si person dhe kjo me pelqen te vetja ime.
 

albavina

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb]
Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Ti tendin s'na e the.???? [/qb]
Mah i kam gjitha te keqia. [/qb]
ti je :thumbsup: pse thua keshtu :confused:
i vetmi ves i mire qe kam eshte qe jam e sinqerte shume /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

leonora

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
Fillimisht postuar nga 82-shko:
[qb]
Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb] Ti tendin s'na e the.???? [/qb]
Mah i kam gjitha te keqia. [/qb]
ti je :thumbsup: pse thua keshtu :confused:
i vetmi ves i mire qe kam eshte qe jam e sinqerte shume /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Ashu thua ti por te tjeret mendojn ndryshe :cry:
Ja si FloBo p.sh qe me kishte pershendet me nje foto :cry: :cry: qe nuk ma nxjerr goja. Shko shife te Urime dhe pershendetje /pf/images/graemlins/frown.gif
Nje gje tjeter qe pelqej te vetja eshte qe nuk maj inade po fal shum.
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Virtyti juaj me i mire??

82-sho po un e bera pershendetjen duke u nisur nga sa shpesh i perdor cekicat ti :shrug: megjithate ne realitet e di qe je ndryshe :kiss:

per ata qe kane ves sinqeritetin e tepert jane me te vertete ne hall :angel: kujdes nga ujku /pf/images/graemlins/laugh.gif

un per vete nuk kam vese te mira :rolleyes:
 

leonora

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] 82-sho po un e bera pershendetjen duke u nisur nga sa shpesh i perdor cekicat ti :shrug: megjithate ne realitet e di qe je ndryshe :kiss:

per ata qe kane ves sinqeritetin e tepert jane me te vertete ne hall :angel: kujdes nga ujku /pf/images/graemlins/laugh.gif

un per vete nuk kam vese te mira :rolleyes: [/qb]
Ok Faleminderit :kiss:
 

albavina

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] 82-sho po un e bera pershendetjen duke u nisur nga sa shpesh i perdor cekicat ti :shrug: megjithate ne realitet e di qe je ndryshe :kiss:

per ata qe kane ves sinqeritetin e tepert jane me te vertete ne hall :angel: kujdes nga ujku /pf/images/graemlins/laugh.gif

un per vete nuk kam vese te mira :rolleyes: [/qb]
kam pershtypjen se ti flobo je ujk /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Virtyti juaj me i mire??

ne fakt jam peshqit /pf/images/graemlins/laugh.gif ne horoskopin kinez nuk e di :rolleyes: mbase jam ujku :idea: :devil:
 

xhoni

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] 82-sho po un e bera pershendetjen duke u nisur nga sa shpesh i perdor cekicat ti :shrug: megjithate ne realitet e di qe je ndryshe :kiss:
[/qb]
Puth puth kot ti,Une e putha vertet(ne faqe).
:shrug:
 

leonora

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb]
Fillimisht postuar nga FloBo:
[qb] 82-sho po un e bera pershendetjen duke u nisur nga sa shpesh i perdor cekicat ti :shrug: megjithate ne realitet e di qe je ndryshe :kiss:
[/qb]
Puth puth kot ti,Une e putha vertet(ne faqe).
:shrug: [/qb]
FloBo te thashe qe e kam ber JUVENTIN
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Virtyti juaj me i mire??

io penso positivo!!!!!!!!!!!! :rockband:
jam shume pozitive dhe nuk panikoj kollaj /pf/images/graemlins/tongue.gif
 
Top