Vajzat jane mendjelehta

kacurrelja

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

S'i merr era se e kane mbijetuesin perkrah /pf/images/graemlins/tonguee.gif ose je ti ne krah te eres /pf/images/graemlins/tonguee.gif

Ca .... nejse !

Me vjen keq per hapesin e temes me ca femra paska pas te beje... mbase nuk i meriton me te mira /pf/images/graemlins/smile.gif...
 

nejse

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Me habit fakti qe i fusin te gjitha ne nje tigan.
Si duket do te kete rene per pjese ndonje e lodhur e konsumuar, ska metode tjeter gjen pijen qe te justfikohet.
 

kacurrelja

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Mbijetusi</div><div class="ubbcode-body">Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif and &lt;img border="0" alt="[help]" title="" src="graemlins/help.gif" /&gt;</div></div>

Ashtu eshte ajo qe ta ka bo koken ty e? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif
 

Julianna

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Mbijetusi</div><div class="ubbcode-body">Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif &gt; </div></div>

Kaq te deshperuara jane femrat qe frekuenton.. apo jane thjesh te alkolizuara...!!!
 

Julianna

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Mbijetusi</div><div class="ubbcode-body">Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif &gt; </div></div>

Kaq te deshperuara jane femrat qe frekuenton.. apo jane thjesh te alkolizuara...!!!
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Vajzat jane mendjelehta

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Mbijetusi</div><div class="ubbcode-body">Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif and &lt;img border="0" alt="[help]" title="" src="graemlins/help.gif" /&gt; </div></div>

T'ka shku naiher n'men se pa pi nuk mund t'bojn gjo me nji si puna jote? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/shrug.gif
 

Adile

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Edhe ca pastaj ? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif


/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Fiona po ti si e ke menjen per sonte... te lehte apo te rende? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
 

Adile

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Kur vjen ti?- qe ta them /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
 

Hellena

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Ju te dy sapo pohuat ate qe ka shkruar "hapesi" i temes /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
 

Adile

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

mos fol ma se u bem tre /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
 

Guest
Re: Vajzat jane mendjelehta

...dhe sikur te flisja dhe une, beheshim kater /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

Kush i sha gocat iher...ndonje cun me siguri. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

Mu kujtua nje shprehje qe thote:
"Cdo mashkull eshte bir i nje femre"
 

Julianna

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Rozalina</div><div class="ubbcode-body">Ky hapesi i temes me siguri menon se e ka ba baba. </div></div>

hahhahahahhaahah...../ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif e vertet. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

makuciko

Forumium praecox
Re: Vajzat jane mendjelehta

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Luanesha</div><div class="ubbcode-body">meshkujt jan si puna e dhelpres me rrusht...


</div></div>

Vajzat janë si puna e dhelprës pa rrush(t)...
 
Top