Vajzat jane mendjelehta

Eddi

Primus registratum
Vajzat jane mendjelehta

Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: and
 

Cruel_Intentions

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Fillimisht postuar nga Mbijetusi:
[qb]Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: and
[/qb]
sa i varfer ti lal?!!! Menyre paske gjetur per te bere nje vajz tenden!!!!
shnet e pare
 

TDSH

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Aman ore ku i gjeni keto tema qe te hapin barkun....!!!
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Vajzat jane mendjelehta

ore po kot nuk eshte mbijetus tjetri.... /pf/images/graemlins/smile.gif
 

jula

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

E, e, mbijetues ne kete rast= jetues mbi hallet e miletit...
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Vajzat jane mendjelehta

epo bela ore....edhe ne kshu temash fut komunizem ky rob....oj ti!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: pikçuditset jane pa nuanca kercenuse...thjesht ta bojm me pak dramatike temen.
 

jula

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Nuk e permenda me ate qellim shfrytezimin! /pf/images/graemlins/laugh.gif

Puna eshte se me erdhi nder mend ajo shprehja e felliqur e perdorur dikur per femrat "flokegjata e mendjeshkurtera" dhe me erdhi keq te degjenerohej ne ate drejtim.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Vajzat jane mendjelehta

Une i fus nje mendje te lehte sa here shof komente idiote si kjo! :sleep:
 

jula

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

:confused:

Mire qe preva floket... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

AnaBlue

Forumium maestatis
Re: Vajzat jane mendjelehta

Fillimisht postuar nga Mbijetusi:
[qb]Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: and
[/qb]
Mos eshte kjo menyra qe ato te fusin ne dore??? Ndoshta te bejne ti paguash dhe pijet, darken e ndonje peshqesh! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Floket e gjata mend e pakta /pf/images/graemlins/laugh.gif :confused:

Kam ndjek shembullin e Julianes i kam pre ene una /pf/images/graemlins/wink.gif

Gjithe ato floke qe kisha /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

lost in love

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Fillimisht postuar nga Mbijetusi:
[qb]Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: and
[/qb]
i shkreti ti qe paske pasur te besh vetem me femra mendjelehta ne jeten tende, s'paske jetuar deri tani, hapi syte e zgjohu :eek:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Tema zhvendoset tek kategoria "Te ndryshme".

Faleminderit per mirekuptimin,
Kordelja
 

grenza

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Fillimisht postuar nga Mbijetusi:
[qb]Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: and
[/qb]
Te uroj te te dalin parate dhe zoti te ruajte shendetin se vete paske humbur ne maratonen"Kush kap me shume".
 

DARIO

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Fillimisht postuar nga Mbijetusi:
[qb]Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: and
[/qb]
PO SI I KE RENA PIKES MOR LAL ,DHE MOS E VRO MENJEN SE QA THOT AJO GOCA AJO TE KE FUTE NE DORE ME PAGU PIJET SE TI TEK E FUNJA I KE .......D/M/TH E KE NE DORE /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Shqiptarja

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehtaMENDOHU PARA SE TE FLASISH TI MBIJETUESI!!!

Jo te gjitha femrat jane mendjelehta....

/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

LEA

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

sa keq qe sjam bjonde dhe nuk i pershtatem totalisht imazhit te mbijetuesit per femren.

pika qe ste bie. te ka shkuar ndonje here ne mendje se nuk e njef femren fare????

femra, fut shejtanin ne shishe, thone.
te pakten, me keto qe derdellet ti, jam e bindur se ty te fusin pa problemin me te vogel aty.
 

Guest
Re: Vajzat jane mendjelehta

Fillimisht postuar nga Mbijetusi:
[qb]Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: :: :thumbsup: and
[/qb]
ke harruar dicka /pf/images/graemlins/laugh.gif kjo keshille vlen edhe epr meshkujt fliti fjale te bukura beje per vete deri sa ta cmendesh dhe pastaj te vje mrapa si qen /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top