Vajzat jane mendjelehta

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Vajzat jane mendjelehta

...mu m'bi te fiket kur flet serjozisht ti... /pf/images/graemlins/laugh.gif ....gjithsesi, dakort me parafolsin /pf/images/graemlins/laugh.gif duam shpjegime me te thella ...dhe pergjigje per meshkujt...

pse nje femer qe ka shum meshkuj quhet k*r*ve...???
dhe nje mashkull qe ka shume femra nuk quhet po njelloj (por na quhet viril-i vertete-i zoti-i zgjut etc etc etc )???
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

pinkparadise dhe mashkulli quhet k*r*ar /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif
Keshtu qe nga kjo ane jane njesoj si femer si mashkull /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif
 

ados

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

varet si e kupton kur thua se nje femer kur ka shume meshkujt quhet ashtu...D
nqs ne jeten e saj ka patur lidhje me shume meshkuj, nuk besoj se eshte problem..Problemi eshte vetem nese ka shume lidhje ne te njejten kohe..dmth e hena-mua.marta.ate.merkura-komshiun turk-enjta-kinezin e restorantit.premte-arabin e frutave-shtunen-priftin. e djelen..hmm ka ty Pink /pf/images/graemlins/laugh.gif
kjo eshte problem
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Vajzat jane mendjelehta

A1A...koncepti i k*r*e*is /pf/images/graemlins/laugh.gif eshte shume ndryshe per femren dhe per mashkullin, mbi te gjitha kur behet fjale per shqiperin edhe shqiptaret...(..qe gjeja e pare qe bejne edhe para se te te shtrengojne doren apo te thon mirdita...eshte te te pargjykojne /pf/images/graemlins/pickellonja.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif )

Dmth, kur behet fjale per nje femer "akti i k*r*e*is" (..nese mund ta quaj keshtu /pf/images/graemlins/laugh.gif ) eshte shume me i rende sesa kur te njejten gje e ben nje mashkull...
E pse??? Un sjam dakort per shembull...
I njejti akt duhet te gjykohet dhe "denohet" njelloj, pavarsisht nga seksi, mosha apo ngjyra e flokeve /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: Ados, e djela o dita Zotit plako /pf/images/graemlins/laugh.gif normal qe mu do me binte per his /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ados

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

tpelqen e djela..
e dija, prandaj edhe ta dhash...
eshte njesoj per te dy..
por edhe te ngelesh me nje person gjithe jeten..sikur bajate duket.
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

Dmth, kur behet fjale per nje femer "akti i k*r*e*is" (..nese mund ta quaj keshtu /pf/images/graemlins/laugh.gif ) eshte shume me i rende sesa kur te njejten gje e ben nje mashkull...
E pse??? Un sjam dakort per shembull...
I njejti akt duhet te gjykohet dhe "denohet" njelloj, pavarsisht nga seksi, mosha apo ngjyra e flokeve /pf/images/graemlins/laugh.gif


[/ QUOTE ]

Kjo qe gjykohet femra me shum se mashkulli varet nga kultura e njerezve se si e gjykojne.Un i denoj njesoj /pf/images/graemlins/smash.gif
 

MLK

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

pinko, kur zgjedhohet folja "me vene" nuk eshte njesoj ne femerore me ne mashkullore /pf/images/graemlins/laugh.gif
Psh nje mashkull e zgjedhon "ta vura" /pf/images/graemlins/laugh.gif kurse nje femer "ma vure" /pf/images/graemlins/laugh.gif
Keshtu qe nese ti nuk je dakort, mej ankese me shkrime ne akademine shqiptare /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Vajzat jane mendjelehta

o Mlk, po kur e vejne vet femrat, si i bohet ??? zgjedhohet "e vura" /pf/images/graemlins/laugh.gif

leqe ca lidhje ka i here, lena rehat /pf/images/graemlins/laugh.gif paj zotin.
 

tola77

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
huh..tani na e mbushe mendjen..

[/ QUOTE ]

sot nuk jam shume ne forme per replika por, po te pyes ne car kuptimi per ty jane mendjelehta?
 

ados

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

ta vura..jo jo sma vure /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

tola77

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

Dmth nqs bejne ate qe ndjejne pa qene te djallezuara, quhen mendjelehta?
 

Guest
Re: Vajzat jane mendjelehta

Fatkeqesisht ekzistojne, por jo se me kete fjale mund ti pergjithesosh.
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

/pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Pse vajzat jane mendjelehta dhe te them te drejten per djemte seshte aspak e veshtire per te futur ne dore nje vajze. Shume thjeshte merre ne nje mbremje feste jepi per te pire sa te vije ne qejf dhe eshte e jotja. :rockband: :rockband: /pf/images/graemlins/thumbsup.gif /pf/images/graemlins/thumbsup.gif /pf/images/graemlins/thumbsup.gif and &lt;img border="0" alt="[help]" title="" src="graemlins/help.gif" /&gt;

[/ QUOTE ]


So you date desperate chicks or are you really that hot?
 

tola77

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
i dhe pergjigje vete pyetjes tende

[/ QUOTE ]

po pse djemte nuk quhen atehere mendjelehte per te njejtin veprim?
 

jehona

Primus registratum
Re: Vajzat jane mendjelehta

shume mendjelehta jane. Aq shume sa te habit se si nuk i merr era /pf/images/graemlins/shrug.gif
 
Top