Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

mostro

Putraku
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

a u ka shkri bryma anej ka juve mre??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

e putrako knej na una sot osht 30 grade..plasem fare se ne dillin e kemi afer /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] e putrako knej na una sot osht 30 grade..plasem fare se ne dillin e kemi afer /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
prandaj...thash dhe une pse fillove striptizin ti :tipsy: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

kom fryk me i dal kojshiut perpara ashtu :idea:
se na marin per bice masnej /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] kom fryk me i dal kojshiut perpara ashtu :idea:
se na marin per bice masnej /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:idea: po ti e di cte besh.jepi nja ca birra ne fillim se kerkon vet ai me vone :kiss: .te nesermen sdo mbaj mend gje ai /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

uuu qyqa,te na dali nami keq neper kojshi masnej :idea: /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

laerta

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

une jam ne norvegji si mund te kontaktoj me ty kristina 13
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] uuu qyqa,te na dali nami keq neper kojshi masnej :idea: /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
lol /pf/images/graemlins/laugh.gif
po mire mi ti,mos i thuaj njeriut qe do ti shkosh per vizite /pf/images/graemlins/wink.gif pastaj ai do dehet kaqshume sa sdo te mbaj mend gje.hehehe :lol:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] kom fryk me i dal kojshiut perpara ashtu :idea:
se na marin per bice masnej /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
jo pra jo.ti mos i thuaj njeriu do te jete sekret midis tij dhe ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga laerta20:
[qb] une jam ne norvegji si mund te kontaktoj me ty kristina 13 [/qb]
te dergova nje mesazh privat me adresen time te emailit.me shkruaj qe te mirremi vesh dhe te mundemi te kontaktojme.ndoshta jemi afer dhe takohemi heheh /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] mos ma ngri menjen kot tashti :wub: [/qb]
une po te ngri mendjen .po ja vlen ama apo jo? /pf/images/graemlins/wink.gif ti shumbet gje po provove /pf/images/graemlins/laugh.gif :wub:
 

Anana

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga kristina13:
[qb] me duket se shume pak ka nga vendet nordike ne forum.ose ndoshta jane ne gjume akoma nga dmri dhe besoj se shpejti te zgjohen. /pf/images/graemlins/laugh.gif
zgjohuni ore :sleep: :lol: [/qb]
Pak fare ka. Ketu ne Dublin ku jam una s'ka asnji student shqiptar. Ke Universiteti im jam unike. Ka ca refugjate ne Dublin po sikur s'merremi vesh /pf/images/graemlins/wink.gif . Di ndonjeri ndonji student ketu ne Dublin?
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga kristina13:
[qb]
Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] mos ma ngri menjen kot tashti :wub: [/qb]
une po te ngri mendjen .po ja vlen ama apo jo? /pf/images/graemlins/wink.gif ti shumbet gje po provove /pf/images/graemlins/laugh.gif :wub: [/qb]
eee..e kam njit me deren e shpis me..nuk humbet gje thot :idea:
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga Anana:
[qb]
Fillimisht postuar nga kristina13:
[qb] me duket se shume pak ka nga vendet nordike ne forum.ose ndoshta jane ne gjume akoma nga dmri dhe besoj se shpejti te zgjohen. /pf/images/graemlins/laugh.gif
zgjohuni ore :sleep: :lol: [/qb]
Pak fare ka. Ketu ne Dublin ku jam una s'ka asnji student shqiptar. Ke Universiteti im jam unike. Ka ca refugjate ne Dublin po sikur s'merremi vesh /pf/images/graemlins/wink.gif . Di ndonjeri ndonji student ketu ne Dublin? [/qb]
pse,dublini ke venet nordike hyn e?! :confused:
 

Anana

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

QUOTE]Pak fare ka. Ketu ne Dublin ku jam una s'ka asnji student shqiptar. Ke Universiteti im jam unike. Ka ca refugjate ne Dublin po sikur s'merremi vesh /pf/images/graemlins/wink.gif . Di ndonjeri ndonji student ketu ne Dublin? [/qb][/QUOTE]pse,dublini ke venet nordike hyn e?! :confused: [/QB][/QUOTE]

Edhe keq s'e ke ti, nuk hyn, po ne gjuhen popullore hyn. Edhe Shqiperia nuk eshte Eastern European country po kshu i referohen neper bote.

Domatja eshte frut po ne gjuhen popullore eshte zarzavat.

Si perfundim Dublin is a cold grey place with strange friendly people si vendet nordike.

Tani, s'njifka njeri shqipo ne Dublin... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

po hape nje teme me,qe ta shofin njerzia (ata qe jane ne dublin) se keshtu mendojne qe ka vetem nga vendet nordike edhe se marin mundimin as te hyjne.. :wave:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

o hoti po aq me mire qe e ke ngjitur mi /pf/images/graemlins/wink.gif shfrytezon rastin dhe ti.dilni nje here si komshinj /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss: /pf/images/graemlins/wink.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga Anana:
[qb]
Fillimisht postuar nga kristina13:
[qb] me duket se shume pak ka nga vendet nordike ne forum.ose ndoshta jane ne gjume akoma nga dmri dhe besoj se shpejti te zgjohen. /pf/images/graemlins/laugh.gif
zgjohuni ore :sleep: :lol: [/qb]
Pak fare ka. Ketu ne Dublin ku jam una s'ka asnji student shqiptar. Ke Universiteti im jam unike. Ka ca refugjate ne Dublin po sikur s'merremi vesh /pf/images/graemlins/wink.gif . Di ndonjeri ndonji student ketu ne Dublin? [/qb]
o yllka me vjen keq por snjoh njeri.por jam e sigurt se duhet te kete.shqptaret i gjen kudo.hoti e kishte mire hap nje faqe ti me vete se dhe une ne fillim sdija te kishte njeri por tani qe kur hapa kete faqe erdhen nja ca e nxorren koken /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top