Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga kristina13:
[qb] o hoti po aq me mire qe e ke ngjitur mi /pf/images/graemlins/wink.gif shfrytezon rastin dhe ti.dilni nje here si komshinj /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss: /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
spo gjej asi rast se :shrug:
 

Anana

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Kush kerkon gjen thote populli /pf/images/graemlins/wink.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

sdi as si te kerkoj..ose /me scared te kerkoj :shrug:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] sdi as si te kerkoj..ose /me scared te kerkoj :shrug: [/qb]
po pse te scared ti?fundja ne rastin me te keq do te thote qe ka pune ose eshte i lodhur dhe smund te dali.ti nga inati diten tjeter flerto me gjitonin tjeter para syve te tij.heheh /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] tjetrin se njof :idea: [/qb]
po ti thuaj nje hei ne mengjes ose kur ta takosh ose buzeqeshi pak...
dhe ja u njohet.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

ee njifemi me shum se aq.. :shrug: po thuj qe.. :rolleyes: :smash:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] ee njifemi me shum se aq.. :shrug: po thuj qe.. :rolleyes: :smash: [/qb]
hic sthem une jo...ti duhet te luftosh per mder te partis per te realizuar ate qe do /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

nuk me thoni ku i kaluat pushimet e veres dhe si a keni ndonje mbrese te bukur?
po pres sa me shume mbresa ok.. /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

un punova gjith veren!! :mad: :mad:
asi cop pushimi skam kalu,kshu qe mori fun ai qe mshti zili :mad: :mad: :cry:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

lum si ti hoti se te pakten nxorre ca lek.po une qe isha ne shkolle e shkreta dhashe dhe provim para 4 diteve. /pf/images/graemlins/frown.gif por rendesi ka qe dola mire me provimin /pf/images/graemlins/smile.gif
por tani kam filluar pushimet dhe e keqja eshte se te henen me fillon prap shkolla... :book:
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

clumsi une me,se spashe asnje dite diell,ca kohe isha me 2 pune!!
tashti na fidho shkolla prap!! :cry:
 

DardanKosova

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

pershendetje
:wave:
Shume urime dhe suksese per ty Kristina, qe te shkoi mendja edhe ne te na futesh ne nje nga keto forume,
edhe une jam student si ti dhe kam edhe nje shok te dy jemi ne master program dhe tash eshte viti i dyte
me shume deshire dhe do te kishim zbuluar edhe te tjere dhe te kemi edhe kontakte

shume te fala
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga Dard:
[qb] pershendetje
:wave:
Shume urime dhe suksese per ty Kristina, qe te shkoi mendja edhe ne te na futesh ne nje nga keto forume,
edhe une jam student si ti dhe kam edhe nje shok te dy jemi ne master program dhe tash eshte viti i dyte
me shume deshire dhe do te kishim zbuluar edhe te tjere dhe te kemi edhe kontakte

shume te fala [/qb]
EDHE UNE NE MASTER PROGRAM JAM :book: TANI ESHTE VITI I PARE /pf/images/graemlins/laugh.gif .TI NE UNIV E OSLOS STUDION?NGA CILI VEND I SHQ JE?
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] clumsi une me,se spashe asnje dite diell,ca kohe isha me 2 pune!!
tashti na fidho shkolla prap!! :cry: [/qb]
E PO MIRE DHE TI DO SHOHESH DITE ME DIELL KE PLOT KOHE PERPARA :goofy: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

DardanKosova

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Pershendetje Kristina

Me ne funde na erdhe prap ke albforumi,, si kalove me pushime, shpresoj se mire, dhe
a fitove te studiosh ketu apo qfar bere, kur te bie rruga nga NLH eja pina kafe,
e sa per nga jam, jam nje pjese te jete time e kam kaluar ne Tirane

suksese
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga Dard:
[qb] Pershendetje Kristina

Me ne funde na erdhe prap ke albforumi,, si kalove me pushime, shpresoj se mire, dhe
a fitove te studiosh ketu apo qfar bere, kur te bie rruga nga NLH eja pina kafe,
e sa per nga jam, jam nje pjese te jete time e kam kaluar ne Tirane

suksese [/qb]
hei derard.une se di se ku bie NHL ne fakt se skam asnje karte te oslos.por ti nqs te bie rruga nga universiteti ne oslo(Blindern)me shkruaj nje email nje dite para dhe e pime nja kafe pa problem. ornelakristina@hotmail.com
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Per dard
(sorry qe pak me pare te quajta derard)
ca studion ti?nga cven i shq je nga tr?apo thjesht ke jetuar per nje kohe aty?Nga cili vend i shq je?
 

DardanKosova

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

:wave:

Po mire moj, si kalon aty dhe e kisha me merak se mos me genjen goce, se ketu shume edhe genjejn, dhe do ta gjejm ate unversitet dhe ta pime kafen patjeter se edhe nuk jemi shume ne ketu student, po shume shpejt do na vijne edhe dy shqiptar nje nga Kosova per Phd dhe nje goce nga Lezha dhe ne do jemi vetem ne kete universitet kater studente, dhe kemi kenaqesin te njofim edhy juve
e sa per nga jam nga jugu

suksese
 
Top