Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga Dard:
[qb] :wave:

Po mire moj, si kalon aty dhe e kisha me merak se mos me genjen goce, se ketu shume edhe genjejn, dhe do ta gjejm ate unversitet dhe ta pime kafen patjeter se edhe nuk jemi shume ne ketu student, po shume shpejt do na vijne edhe dy shqiptar nje nga Kosova per Phd dhe nje goce nga Lezha dhe ne do jemi vetem ne kete universitet kater studente, dhe kemi kenaqesin te njofim edhy juve
e sa per nga jam nga jugu

suksese [/qb]
je nga jugu?tallesh?edhe une..nga cili qytet?Merr njehere adresen time te emailit nela_kristi@yahoo.com
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga kristina13:
[qb]
Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] clumsi une me,se spashe asnje dite diell,ca kohe isha me 2 pune!!
tashti na fidho shkolla prap!! :cry: [/qb]
E PO MIRE DHE TI DO SHOHESH DITE ME DIELL KE PLOT KOHE PERPARA :goofy: /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
ce pyt mo :cry:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Per hotgirl
po ti duro dhe pak.cjan 3 vjet apo 2.
ikin shpejte ditet ne shkolle sidomos kur vejn dita e provimit...
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

o hoti po si mi kaq keq u be dhe ne suedi po vrasin dhe ministrat tani.sa gjynah e?
nuk me thua ti per se studjon aty?
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

studjoj per i gjo shum interesante,qe e kam me shum pasion e qe ma nxin jeten..kaq..te dhena te tjera nuku te jap /pf/images/graemlins/laugh.gif
..se jam anonime un moj goceee.. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] studjoj per i gjo shum interesante,qe e kam me shum pasion e qe ma nxin jeten..kaq..te dhena te tjera nuku te jap /pf/images/graemlins/laugh.gif
..se jam anonime un moj goceee.. /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
po mire ti dergoe nje mesazh privat une ste them
ta dergosh ketu......
po sikur te jemi kolege... /pf/images/graemlins/laugh.gif
dette kunne være morsomt
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

ju shqipraret qe studioni ne norvegji apo vendet nordike mund te me ndihmoni se u shkula nga leket.di ndonjeri ndonje burse qe mund te jepet per ne shqiptaret ketu mo apo jo?
jeni te mirepritur me cfaredo info qe keni ne kete fushe... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

hemo ju qe jeni ne norvegji iu zuri prap gjumii dimrit? :confused: :sleep: /pf/images/graemlins/frown.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

si shkojne provimet per ju qe jeni ne norvegji ë..nua per vete ma akne marre shpirtin:-(
 
A

Aleksandra

Guest
Pershendetje ! Jam studente e re ne universitetin e Oslos. Mund te me thoni se si mund ti gjej studentet nga Shqiperia qe studiojne momentalisht ne oslo ? Do ishte kenaqesi te njihesha me patriotet e mia.
 
L

lindashk

Guest
Pershendetje Aleksandra!
Se pari dua te te uroj vit te mbare ne shkolle.
Une jam nje studente nga Shqiperia dhe jam ne vitin e fundit te studimeve. Masterin kam shume deshire ta filloj ne nje vend jashte Shqiperise.
Ne qofte se ke mundesi, do te isha shume mirnjohese te me tregoje se cfare duhet te bej per te vazhduar masterin ne Norvegji dhe sa mundesi kam per burse.
Mund te me shkruash tek adresa ime e emailit: linda_m19@yahoo.com
Faleminderit.
 

Frens Frensi

Primus registratum
Pershendetje..jam nje vajze shqiptare ne Tirane dhe ndjek shkollen e mesme ne kolegjin grek "Arsakeio"..jam teper e interesuar te di se cfare menyrash ka per te vazhduar shkollen e larte ne norvegji..nuk ka rendesi qyteti..sa per degen jam ne drejtim te lendeve shoqerore, kryesisht Letersi..kam nenshtetesi greke nese ndihmon kjo gje..do doja informacion dhe per cmimin e nje viti nese nuk ofrohen bursa
 
Top