Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

nela_kristi

Primus registratum
Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Shpresoj mos te jem e vetmja studente ne Norvegji...... :wave:
:thumbsup: Kush tjeter studion ketu eshte i mirepritur te na shpreh mendimet e tij dhe informacione te ndryshme per universitetet e Norvegjise dhe te vendeve te tjera nordike.....
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Ua shi keta spo shkruajne.Pse mo ska asnje student shqiptar ne Skandinavi?
Ej zgjohuni njcik se ka ardhe pranvera....
Shpresoj te shkruani ok.Mos me beni te besoj se jam e vetme ketu se me vjen per ta qare :cry: eeee........
Hope that next time I see one of you writing guys /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

HeavenBesideHellWithin

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

lali une do kisha deshire te studioje na norvegji aktualisht studioj ne itali juridik mund te me japesh ndonje informacion se si mund te transferohem ne norvegji
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

per tu transferuar duhet te diskutosh me shkollen tende aty ne itali.nqs ajo eshte e lidhur me ndonje shkolle ketu ne norevegji ate here mund te transferohesh,per transferime studentesh nuk di shume ne fakt se vet nuk kam ardhur si studente e tranferuar ketu.por per se vazhdon ti?
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

a po se tani e pashe juridik.te te them te drejten nga kjo dege skam shuem informacion.por mund te lexosh sitein e universitetit ne oslo eshte ne anglisht per te marre me shume informacion.
shko tek www.uio.no/english/
te uroj fat.
 

KATALLANI

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

vallaj e kom i shoqe ne norvegji me duket Valbona quhej ka pas bo shkollen tek partizoni 4-3
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga KATALLANI:
[qb] vallaj e kom i shoqe ne norvegji me duket Valbona quhej ka pas bo shkollen tek partizoni 4-3 [/qb]
o katallani po si e ka mbiemrin ajo?di gje se ne cqytet eshte se si dihet mbase mund ta takoj.ne fakt ketu ka kosovar me shume se shqiptar dhe i vetmi shqiptar qe kam takuar eshte nga permeti dhe eshte dhe nje tjeter qe eshte anetar i albforumit por ate se kam takuar.ndersa nga kosova kam takuar plot.... :rolleyes:
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

ja mo ku me keni mua,ne suedi una..
ku i kam suedezet e mi??!! :rolleyes: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

me duket se shume pak ka nga vendet nordike ne forum.ose ndoshta jane ne gjume akoma nga dmri dhe besoj se shpejti te zgjohen. /pf/images/graemlins/laugh.gif
zgjohuni ore :sleep: :lol:
 

tirana

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

duro sa t'maroj dimri /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

ho se tashti ina ne vere /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] ho se tashti ina ne vere /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
cvere mi aman.vere e quan ti me maks 15 grade celcius.po dhe prap vera qe erdhi ce do sbenhen gjalle :sleep: keta.si duket kane marr natyren e ketyre kendej.jane njecik te turpshem ne fillim.si thua ia nxjerrim turpin :kiss: ne ketyreapo jo?
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga Majmuni Hirko:
[qb] duro sa t'maroj dimri /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
cte duroj aman ne ca vende ka dimer gjithe vitin :tipsy:
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

futu ne ti mrena ne mcifu si ata :idea:
shif mua ti :tipsy:
 

DENO

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

teta kristina13...kosove=shqiperi mos e perserit kete gabim...

ha det bra.

deno
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga deno_web:
[qb] teta kristina13...kosove=shqiperi mos e perserit kete gabim...

ha det bra.

deno [/qb]
po mire mo une e di qe kosove=shqiperi por me duket se dhe ti me kupton se me ckuptim e thashe.sepse jam shume e sigurt qe dhe per ty ka ndryshim(qofte edhe te voqel) nje nga kosova dhe nje shqiptar. /pf/images/graemlins/smile.gif nuk them une qe kosova seshte shqiptare perkundrazi por sta shpjegoj dot me te shkruar tani se cdua te them.
Ti ke qene ne norvegji me pare?
dhe mbi te gjitha sjam teta ok? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga Majmuni Hirko:
[qb] kurajo!! [/qb]
shume thanks do ta kem parasysh qe me mbeshtet ne keto caste te veshtira :tipsy:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] futu ne ti mrena ne mcifu si ata :idea:
shif mua ti :tipsy: [/qb]
po mire o hoti une te shoh ty.Po cben e fshehur ti aty brenda /pf/images/graemlins/wink.gif e? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

kopjoj ca bejn te tjeret..najhere pres.. :shrug:
 
Top