Sex me prostitutat

scadarsko

Locus omnem
Flm.
Por eshte me mire, ne disa raste, qe gjerat t'i dish pa i provuar. Sepse mendo te nxjerresh perfundimin qe droga eshte gje e keqe vetem atehere kur je bere perdorues vartes i saj?!

Sa per temen... Nuk mendoj se prostitutat jane nje kategori qe eshte per te ardhur keq. Te pakten jashte, eshte nje profesion qe nuk shihet me sy te keq. E them kete se ne shqiptaret kemi nje mendesi te gabuar per to.
Shqiptaret po jane duke furnizu tregun e punes ndryshe mishi i bardhe,me kto femra ku familjet kajn mbyll njerin sy n shqiperi,e si thojne e kam gocen me pune ne mjekesi,ne zyre ....
 

Slevin

Forumium maestatis
Seks me prostituta???? Me duket harxhim leku (euro,dollar,paund) kot, pse duhet te paguash per dicka qe mund ta marresh falas vetem duke vajtur ne clube...
 

scadarsko

Locus omnem
Seks me prostituta???? Me duket harxhim leku (euro,dollar,paund) kot, pse duhet te paguash per dicka qe mund ta marresh falas vetem duke vajtur ne clube...
ka club e club.....por n club ku shkojn normal ska prosti,keshtu te duhet t pakten pak kohe te kapesh njeren
 

Roberto_uk

Valoris scriptorum
Seks me prostituta???? Me duket harxhim leku (euro,dollar,paund) kot, pse duhet te paguash per dicka qe mund ta marresh falas vetem duke vajtur ne clube...

Falas ?? Ne clubs qekur kshu ? Sa lek harxhon ti nje night out ? Min 50 euro pound dollar per 20 maron pun pa pasur nevoj te behesh tap nga alkoli :p

Pastaj prostitucioni ka qen esht e do jet sa te jet njerzimi !!!
 

scadarsko

Locus omnem
Falas ?? Ne clubs qekur kshu ? Sa lek harxhon ti nje night out ? Min 50 euro pound dollar per 20 maron pun pa pasur nevoj te behesh tap nga alkoli :p

Pastaj prostitucioni ka qen esht e do jet sa te jet njerzimi !!!
Zanati me i vjeter n bote......
 

joetisti_

Locus omnem
Tani sikur jane qetesuar e tregjet e europes me keto produkte, ndersa n shqiperi sidomos ne bregdetin e jugut sikur Kane mbire si kerpudhat mbas shiut......
Mire eshte te jete ashtu, por kam frike se vetem eshte pushuar se foluri, kurse "avazi i mukes" vashdon. Tani, te jemi te sinqerte, edhe pse s'duhet te ofendojme ato qe e kane si profesion, ka vajza qe e bejne me deshire dhe kjo eshte disi normale. Por kur jane te detyruara, kjo eshte e keqe.
 

scadarsko

Locus omnem
[qvert etjoetisti_, post: 997528, member: 9938"]Mire eshte te jete ashtu, por kam frike se vetem eshte pushuar se foluri, kurse "avazi i mukes" vashdon. Tani, te jemi te sinqerte, edhe pse s'duhet te ofendojme ato qe e kane si profesion, ka vajza qe e bejne me deshire dhe kjo eshte disi normale. Por kur jane te detyruara, kjo eshte e keqe.[/quote]
E vertet njoh femra ketu me origine nga fieri dhe elbasani, edhe se ish proxénète te tyre nuk jane me(ndodhen n burg),ato cdo dite shkojne te punojn ne vitrina. Habiem pse duan kete stil jeté?vertet jan mesuar me shume para, nuk ecin as d'y km avec taxi, vishen krejt la shije, edhe drogohen alkol cdo dite.
 

scadarsko

Locus omnem
[quote="ardiizazak, post: 997662, member: tedashurencncnc pikerisht sme pelqen te paguaj per seksin.sme kane munguar naj here femrat qe te duhej t'i hidhja syt tek ato[/quote]
Nuk eshte pune mungese, edhe se po t kesh tedashuren asgje t keqe ska nje visite tek seksologet e popullit...... Ato kane tjeter teme, ben cfar duash ne lidhje me sexe ,dhe nuk te gjykojne.
 

scadarsko

Locus omnem
[quoexpérience shokuec, post: 997709, member: 13738"]Te prostitutat vete nje i vrar nga jeta qe qe sdi te lidhi 2 fjal te gjej dashnore[/quote]
Ske experienc shoku prandaj shprehesh n ket menyre......mos ngatro relations me dashnoren qe te behet si lavatricja cdo dite, me nje femer te castit ou dhe se eshte kurve, prap rri e panjohur per ty.
 
Top