Sex me prostitutat

scadarsko

Locus omnem
Sa quote="Mistrec, post: 997917, member: 13738"]Ahahaaahahahaa[/quote]
Qa qesh kot? Po jo ji korrekt n forum trego gjithcka.....fundi kush t njeh?
 

joetisti_

Locus omnem
Sex me prostitutat

Ne disa vende prostitucioni eshte i legalizuar ketu tek ne ne Shqiperia akoma jo, por ne vende qe e kane pranuar kete ligj ka prostituta dhe njerez qe shkojne me to. Arsyeja nje shpethim i momentit nje sex pa pergjithsi thjesht kryen punen paguan dhe iken mbas nje dite te lodhshme do te shfryhesh diku dhe pse jo ne sex se di ma shpjegoni ju forumista kete gje. E keni provuar ndonjehere te shkoni me nje prostitute? E denoni kete veprim apo thjesht e pranoni dhe kaq? C'mendim keni?
Prostitute nuk eshte fjale fyese por shpreh thjesht nje profesion. Ketu ne Shqiperi ka per te mbetur edhe per shume kohe si fyese kjo fjale. Lexova se aktorja e famshme dhe super e talentuar Camerun Diaz ka qene dritekuqe dhe ne keto kohe mendon te luaj filma porno.
 

scadarsko

Locus omnem
Prostitute nuk eshte fjale fyese por shpreh thjesht nje profesion. Ketu ne Shqiperi ka per te mbetur edhe per shume kohe si fyese kjo fjale. Lexova se aktorja e famshme dhe super e talentuar Camerun Diaz ka qene dritekuqe dhe ne keto kohe mendon te luaj filma porno.
Mendimi im eshte gjithmon pergjigjesh sakte dhe arsyeshem.respecté zotni!ndersa per temen, me si shpres te shikoj fil min e saj pornografik.
 

joetisti_

Locus omnem
Mendimi im eshte gjithmon pergjigjesh sakte dhe arsyeshem.respecté zotni!ndersa per temen, me si shpres te shikoj fil min e saj pornografik.
flm scadarsko. edhe une kam te njejtin mendim per ty. po, eshte vertet lajm i bujshem qe Cameron Diaz me sukseset e saj ne filma te mrekullueshem e me aktoret me te famshem, do te beje nje porno... edhe une mezi pres ta shoh
 

scadarsko

Locus omnem
joetisti_, post: 998067, member: 9938"]flm scadarsko. edhe une kam te njejtin mendim per ty. po, eshte vertet lajm i bujshem qe Cameron Diaz me sukseset e saj ne filma te mrekullueshem e me aktoret me te famshem, do te beje nje porno... edhe une mezi pres ta shoh[/quote]
Sexe tape !film i ri por nuk eshte porno dreqi, ka vetem pak sekuenca filmike...film qesharak,midis qiftit vendosin te bejn sex n sallon para caméras se pc-s,por harrojn qe Jane rregjistru n faqen e tyre dhe gjith miqte kan patur mundesi te shijojn moments intime te tyren.... Hahaha sa film fantastik eshte.
 

joetisti_

Locus omnem
joetisti_, post: 998067, member: 9938"]flm scadarsko. edhe une kam te njejtin mendim per ty. po, eshte vertet lajm i bujshem qe Cameron Diaz me sukseset e saj ne filma te mrekullueshem e me aktoret me te famshem, do te beje nje porno... edhe une mezi pres ta shohSexe tape !film i ri por nuk eshte porno dreqi, ka vetem pak sekuenca filmike...film qesharak,midis qiftit vendosin te bejn sex n sallon para caméras se pc-s,por harrojn qe Jane rregjistru n faqen e tyre dhe gjith miqte kan patur mundesi te shijojn moments intime te tyren.... Hahaha sa film fantastik eshte.[/quote]
Po, e pashe edhe une trailer-in. Duhet te jete i bukur. Eh ashtu vertet, per dreq nuk eshte porno Sex tape. Por sipas lajmit qe thashe, do te beje porno kjo aktore. Sepse me pare ka bere dhe une kam pare nje te saj porno. Ishte super... :)

Une me prostitute do te beja seks me shume deshire. Vetem qe po pres te ulen pak cmimet :p
 

Thamina

Papirus rex
Burim semundjesh do thoja.
nese nuk di si te mbrohesh e hengre.i kam neveri Per vete.
Ti ke shume gjera neveri I dashur.Por nese mendon se ato qe ke ne lagje apo afer teje jan me te pastra...GABOHESH.
Ne kete fushe duhet te kesh kujdes me kedo qe ke te besh!
 
Top