Sex me prostitutat

Balahk

Locus omnem
Ska lidhje turpi po thjesht niveli i diskutimit !!
Ncnc jo po na e thoni dhe cmimin sa bon nje prostitut !!
Harroni qe ka shum femra fatkeqe qe kane perfunduar ne ate rruge !!
Epo cte themi tani,ne nuk jemi fajtoret e fatkeqesis se tyre
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Ok por bashkfajtor ms u beni ,ka gjera me te bukura me jete se te shfrytezosh trupin e nje femre kundrejt nje pagese ,se di cfr emri ti ve atij personi qw e ushtron kte biznes crenjezor...as kafsh nuk e quaj dot se e ka komplimet !!!
 

SNAP

Papirus rex
Ok por bashkfajtor ms u beni ,ka gjera me te bukura me jete se te shfrytezosh trupin e nje femre kundrejt nje pagese ,se di cfr emri ti ve atij personi qw e ushtron kte biznes crenjezor...as kafsh nuk e quaj dot se e ka komplimet !!!
Pse mos themi qe ka dhe raste qe femra i pelqen ta cfrytezojne te ket nje tutore.
 

SNAP

Papirus rex
Ska lidhje turpi po thjesht niveli i diskutimit !!
Ncnc jo po na e thoni dhe cmimin sa bon nje prostitut !!
Harroni qe ka shum femra fatkeqe qe kane perfunduar ne ate rruge !!
Po normal qe ka shume raste, genjehes se do fejohen me x.m dhe perfundon ne rruge
 

murdok

Primus registratum
Nëse prostitucioni është parë si një punë normale nuk do të skandalizohem. Në vende të tilla si Gjermania apo Zvicra, ku prostitucioni është i ligjshëm një përcjellje nuk është vënë në shtyllë ndëshkimi publik. Pastaj ka vende si 'Itali, ku përcjellje e tillë në escort a Lucca con torchemada kanë operuar në mënyrë të ligjshme, por nuk janë të regolamentaet nga vendi pritës. Dhe madje edhe morale ta mbizotëron mbi arsye.
 

joetisti_

Locus omnem
Eshte produkt qe shitet. Dhe si i tille te vete ne mendje pyetja: mos eshte gje gjenetikisht i modifikuar. Na ka zene frika !
 
Top