Sa kalamoj do te deshironi te beni?

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Une du te kem plot femije qe kur te plakem te kene hik te gjithe nga shtepia dhe te jene .....
Nje vajze e dua ne Martinike
Nje djale ne Bali
Nje vajze ne Kenia
Nje djale ne Marok
Nje vajze ne Madagaskar
Nje djale ne Tailande
Nje vajze ne Indi
Prit ti numeroj içik sa u bene eeeeee 7
prit edhe nje tjeter se du numer çift une
Nje djale ne Tirane pse jo
Dhe kur te plakem nuk do merzitem hiç se do shkoj ti shoh te gjithe me rradhe nga pak
Po kam nje problem se per ti bere 8 duhet kohe dhe nje cope mashkull

[/ QUOTE ]Mund ti besh edhe me Gjona Artificiale ska t boj kjo gjo se i bo me Operacione ... Po ti Ku je ne Pytja Eshte Ku do Jesh masi t Kesh bo gjith Kerkesen Tende ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Une do jem gjithe anej pra
Po ti do me ardh me mu apo si eshte puna
Me thuj se e rrisim prape numrin ne /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Un n Tr jom ...Un Perfshihem n Liste kshu qe ske Shonce me rrit Nr ...
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Pak e sak, shume e lum, thote poplli
Mire e ke o Ted
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

1 pak 2 shume THojshin robt e Nedertalit ose robt e LAshte ... N MOs Memoria m Ka lon ...
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Po nje bebe e gjysem o Ted me duket e pamundur.Vetem po te besh nje normal dhe nje xhuxh,keshtu mund te behet nje e gjysem /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Boj 1 ne o Pak ... Boj 2 dhe o Shume ...


Shprehje Tjeter e Popullit qe ja kom thon njonit qe po mate Kalamonin e vet m KRahe ne ka qesh me t modhe n Mes t Xhiros ...


BOne 5 Minuta Ohohooooooooooooo......


Boj Tani 50 Vjet Obobooooooooooooooooooooooooooo....
 

Legjionixx

Forumium maestatis
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

une dua tre kalomoj
dy goca nje cune /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Legjionixx

Forumium maestatis
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

e pse, /pf/images/graemlins/winkwink.gif /pf/images/graemlins/winkwink.gif
 

Legjionixx

Forumium maestatis
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

pinkun do te ja kidnapoj /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

DIKUSH DY E DIKUSH HIQ /pf/images/graemlins/goofy.gif /pf/images/graemlins/goofy.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Epo i bi o ta Kesh Kalamo per Shpirt se me sa di un Kidnapoj i bi Adaptu ... U Can't Have kids with her ...
 

Legjionixx

Forumium maestatis
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

jo mer
do e mbushi menjehere /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
Rozes pastaj do ja kthej /pf/images/graemlins/goofy.gif /pf/images/graemlins/goofy.gif
femine shkoj e e mar pas....... /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
 

we_dont_play

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

po patjeter, pastaj do marrim parasysh edhe sa do doje gruja! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

shyqyr qe e mendove me ne fund qe edhe gruja ka te veten per te thene /pf/images/graemlins/laugh.gif
pse si bo nja 11, skuader futbolli /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top