Sa kalamoj do te deshironi te beni?

RAUL

Primus registratum
Sa kalamoj do te deshironi te beni?

ok forumista,,ketu mund te jepni deshirat tuaja,sa femij doni,vajz apo djal edhe pse?

une per vete deshiroj dy cuna dhe dy goca.
/pf/images/graemlins/wink.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

1 do e pjell vete, te tjeret do t'i adoptoj, sipas mundesive financiare qe do kem...
 

fairy

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Aq sa mos me shendoshin. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Une e kam thene edhe ne nja dy-tre tema te tjera, por dua te bej sa me shume te kem mundesi.

Gjashte - shtate ose dhe me shume ....
 

RAUL

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

prodigy,bo njembedhjet te kompletosh nje skuader futbolli se na duhet ne te ardhmen. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

drenicaku

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

prodgy, kur jam kan i vogel e mesojsha nje vjerrsh e cila u kan diqka keshtu
...shqiptarve...per me i ban nga 12 femi, 6 per lufte, 6 per liri...
edhe ti mos e le ner 12. une ne qofte se do zoti e martohna edhe me ndegjon gruja at'here do ti boj 12+
ahahah
 

susana

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

ASNJEEEEEEEE DHE PIKE!!!!!!!!!!1 /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

RAUL

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

:smash: :smash:asnje ti /pf/images/graemlins/laugh.gif mbylle gojen se ta mbeshtjella prap,aty vendos une. :smash: :smash: /pf/images/graemlins/smile.gif
 

susana

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

:cry: :cry: PO TANI C'TE BERA????????????? NUK DUAK KALAMAJJJJJJJJJJJ DHE PIKE MBI I /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

RAUL

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

qaj sa te dush, ti ke me bo the pik dhe mos me nevrikos me. more vesh ti :smash:
 

iliriano

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Mu per vete me pelqen biznesi...dhe kam vendosur te prodhoj femije /pf/images/graemlins/tongue.gif te shkretat gra /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Pse ca je ti fabrikë? /pf/images/graemlins/tongue.gif

Sa gra ke me marr? :rolleyes:
 

renata

Forumium praecox
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

nje skuader futbolli me kalamoj...
do te jetoja vetem per to,do u falja jeten
 

tola77

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

1 me siguri por ma ka qefi dhe per 2, akoma me mire po te jene vajze dhe djale por tani per tani joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Eshte shume e vertete ajo qe thote Drenicaku. Familjet Kosovare, po edhe Shqiptare nga zona rurale bejne shume femije. Tashi, rriten nje cike me veshtiresi, por ama kur rriten i behen shoke edhe mbeshtetje njeri tjetrit. Familjet me lumtura jane ato qe jane te medha.

Keto kohe njerezit jane shume individualiste edhe nuk duan te bejne me shume femije.
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Prodigy, nuk e ke provuar akoma te kesh femije, cdo te thote ne te vertete, keshtu qe me mire prit te behesh baba e pastaj me thuaj se sa femije ke nder mend te besh /pf/images/graemlins/wink.gif
 

oneo

Forumium praecox
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

po me frikeson kjo goca


une qe deri tani mendoja te kisha ndonje femije, tani jam duke e menduar seriozisht te kunderten.

Pse nuk behen femijet e i le te rriten vete me ndonje pjate kos????
 
Top