Sa kalamoj do te deshironi te beni?

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

UN du t Boj 4 Si Baba Jem ... PO spo ma Thot Stilin si i BOni 4 Cuna ... Duhet Ta boj Tape nai Note m Shpi ne t m tregoje sekretin ...
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Tedi ti s'vune men mo çun ngele duke pyt
Ne fillim te ngeli koka te "si behet bebi" e s'mure vesh gjo
Tani do me dit sekretin e çunave e prape s'te trego gjo njeri /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif
Mos u merr me kto kalamojt ketu se do ngelesh injoront per gjithe jeten ...se çe kishe hedh nje fjale per dore te vjeter he?? /pf/images/graemlins/grin.gif /pf/images/graemlins/grin.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Se Maj men ku e kom hudh fjalen per Dore e Vjeter ... Tani un spys Knejna do Pys Baben ...
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

2, 1 vajze, 1 djale /pf/images/graemlins/smile.gif
 

maty

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

une per vete se kam vendosur akoma....besoj dy
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
une per vete se kam vendosur akoma....besoj dy

[/ QUOTE ]

Se mos e vendos ti, e vendos dhe partneri yt /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

maty

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

jo une po te dua e vendos /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
jo une po te dua e vendos /pf/images/graemlins/tonguee.gif

[/ QUOTE ]

Normale, ama po te doje dhe ai tjetri e vendos /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

maty

Primus registratum
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

problemi sekziston /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

Ah, harrova ka dhe fekondim artificial tani /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Sa kalamoj do te deshironi te beni?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
:lol: Yllka.. Une per vete 2 dhe shpejt e shpejt ,se dua te ngjaj si motra e tyre /pf/images/graemlins/laugh.gif Cunin e dua te parin /pf/images/graemlins/laugh.gif ,gocen te dyten .Dhe mami i tyre do te jete gjithnje kjo qe eshte... /pf/images/graemlins/devil.gif

[/ QUOTE ]
une per vete e njof(edhe pse nga larg nje ashtu sic thua ti /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Megg

Carpe Diem
hmmmmm,,deri tani mendoj se duan shume pergjegjesi ,,keshtu qe me mire asnje femije,,,mbase ndryshoj mendm por tani per tani''asnje''.
 
Top