Rruga e Kavajes

it's me

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

shkollen e kam rreth nje ore larg nga shtepia.
Se nuk eshte brenda ne leuven
 

I love new york

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

edhe njehere po sqaroj tema u fshi gabimisht dhe kjo teme e re qe kam hapur do te fshihet pernjehere kur te riinstalohet tema e vjeter
Edhe njehere i kerkoj ndjese ownerit te temes, me fal shume Blendi. e di qe mund ta kesh veshtire t'a besosh sepse ndonjehere si per ters ndodhin ca gjera qe shkojne wrong, mghth po mundohem shume duke kontaktuar me administratoret dhe nqs. fatkeqesisht nuk behet gje sweriozisht do me vije shume keq. me fani te gjithe edhe njhere..
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

e morrem vesh mi lal,
gjera qe ndodhin,
to err is human, e ka thene dhe vete Blendi, besoj se do ta kuptoje,

ne e dime qe ti s'e bere me qellim,
tani gafa jemi, njerez bejme apo jo :tipsy: :wink: :thumbsup: :kiss:
 

I love new york

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

nuk di c'te them tjeter, sinqerisht me vjen shume keq.
kjo teme ishte bere si shpia jone (e imja te pakten) dhe une kaloja nje kohe shume te mire me te gjithe ju miq ketu.
me falni serish, shpresoj qe gabimi te jete i rikuperueshem. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

e kur do e marrim vesh ne nese mund te rikuperosh rrugen e pare te Kavajes ti?
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Rruga e Kavajes

Fillimisht postuar nga HELEN OF TROY:
[qb] nuk di c'te them tjeter, sinqerisht me vjen shume keq.
kjo teme ishte bere si shpia jone (e imja te pakten) dhe une kaloja nje kohe shume te mire me te gjithe ju miq ketu.
me falni serish, shpresoj qe gabimi te jete i rikuperueshem. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Nuk e kuptoj pse jeni kaq te pikelluar. (ti helena dhe te tjeret bashke). Ajo qe ndodhi ndodhi dhe nuk u bo hataja. Ishte e bukur ajo e vjetra por po nuk pati mundesi te vije perseri... asgje, shnosh kur thot populli. Ajo teme ishte per ne dhe nuk ishim ne per ate teme. Kshuqe, ne jemi ata qe bejme temat dhe jo anasjelltas.

Ju pershendes te gjithve perseri. Tani jam ne bibliotek dhe sic e dini e ka radhen tjetri. Duhet te cohem.
PACIM o pipells i rr. te Kavajes.
 

hot

Hotgirl
Re: Rruga e Kavajes

me sa duket u permbushen planet e mija per berjen lomsh te rruges se kavajes e??!!
ne fakt sdesha me arrit deri ktu po e shof qe e paska zene mallkimi im rrugen e kavajes /pf/images/graemlins/frown.gif
mu per vedi po mvika shum keq qe paska nodh kshu,kam hall se mos na shperbehet grupi pak nga pak..megjithse una ju ofroj ta vazhdojme te "dua burre",nqse doni kuptohet..
:kiss: :kiss:

ps: kshu osht kur smbojn muve moderatore /pf/images/graemlins/wink.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

Fillimisht postuar nga Xander:
[qb]
Fillimisht postuar nga HELEN OF TROY:
[qb][/qb]
Nuk e kuptoj pse jeni kaq te pikelluar. (ti helena dhe te tjeret bashke). Ajo qe ndodhi ndodhi dhe nuk u bo hataja. Ishte e bukur ajo e vjetra por po nuk pati mundesi te vije perseri... asgje, shnosh kur thot populli. Ajo teme ishte per ne dhe nuk ishim ne per ate teme. Kshuqe, ne jemi ata qe bejme temat dhe jo anasjelltas.

Ju pershendes te gjithve perseri. Tani jam ne bibliotek dhe sic e dini e ka radhen tjetri. Duhet te cohem.
PACIM o pipells i rr. te Kavajes. [/qb]
Xander, faleminderit sinqeisht per fjalet qe the se te them te drejten nuk e di pse u bera vertet keq. m'u duk sikur te gjithe m'u hodhen ne fyt per nje gabim PADASHJE qe bera. I really feel bad.............dhe nuk dua qe <grupi> te shperbehet prej nje gabimi timin. kujt nuk i kam shkruar PM nga administratoret por ndryshimi i orarit ka bere qe ata mos ta kene lexuar akoma.
dhe njehere kerkoj ndjese sinqerisht. /pf/images/graemlins/frown.gif

kisha edhe dicka tjeter. une mendoj t'a mbyllkete teme sepse nuk dua t'ja marr te drejten autorit dhe hapsit, BLendit. e vetmja arsye qe e hapa ishte qe te sqaroja per jkeqkuptimin qe ndodhi dhe per gabimin fizik qe bera padashje.
si mendoni, ta mbyll dhe pastaj owneri po te doje e hap serish apo t'a le. ju lutem me thoni se jam ne dileme se jo per gje po e keni pare ate filmin "Dhe telashet s'kane te sosur", kshu u be dhe kjo pune. Nisesh per peshk dhe perfundo ne karrem.
 

I love new york

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

Fillimisht postuar nga Miyuki:
[qb] e kur do e marrim vesh ne nese mund te rikuperosh rrugen e pare te Kavajes ti? [/qb]
kur te me pergjigjen Mandi ose Futbollisti ose ndonje tjeter admin, te cileve i kam bere nje kerkese urgjente. :shrug:
 

hot

Hotgirl
Re: Rruga e Kavajes

erdha una..po kerkoj me qiri blendin po spo e gjej gjekundi..
du me i fol icik dreqit se kam nje hall :shrug:
 

hot

Hotgirl
Re: Rruga e Kavajes

no matter what happens,in the end we are all friends :kiss: :kiss:
love ya all :wub:
 

I love new york

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

sikur te kishte me pozitivitet ne pergjethsi dhe me shume tolerance bota do ishte me ne harmoni
anyway :kiss:
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

o goce, po pse e merzit veten kaq ti mi,
eshte e vertete qe rrugen e kavajes e kishim strehe, po ajo nje cope rruge ishte,
po ishin njerezit qe ishin ne te qe na terhiqnin neve per te ardhur ktuja,
me sa di une te gjithe ne qe ishim, gjalle jemi akoma shyqyr zotit, kshu qe, une propozoj qe Blendi te hapi temen rr.e kavajes prap, dhe te vazhdojme ku ishim deri dje,
s'ka arsye qe ppulli te shperndahet,

pra jepini pra ti mbushni mendjen Blendit te hapi
prap temen, dhe çdo gje kthehet si perpara,
mua s'ma ka zene syte :shrug:
kush ta shofi ti thote :wave:
 

hot

Hotgirl
Re: Rruga e Kavajes

po se hapi blendi e hap una prap /pf/images/graemlins/tongue.gif
isha zevendse apo jo?! :devil:
ksaj rradhe e hap me emer tjeter..
shyri hills /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

FIXHI USA

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

:mad: :mad: paske qene kriminele ti helene :eek:
se paskam dit bo robi kshu mi ti :confused:
une them te ankohemi te gjithe te admin dhe ta heqim kte dreq nga moderatore :lol:
cna bone kshu ere lanet :smash:
kujto ti se kalohet lumi vetem me me fal eeeeeee?
hajt menoni ca denimi me i dhone ksaj na osht bo si sala kjo ktu :smash:
 
Top