Rruga e Kavajes

I love new york

Primus registratum
Rruga e Kavajes

sorry :shrug: :shrug:
nga nje gabim ...padashje tema rruga e kavajes u fshi ... po mundohem ta sjell prap mbrapsh te shof cmund te bej por po nuk e solla dot i lutem autorit ta hapi perseri ne teme me te njejtin titull dhe te gjithe me falni per kete :shrug: :shrug:
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
:cry: :cry: :cry:
pseeeeeeee, une sa do lexoja se ça ishte thene kto kohet e fundit /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Rruga e Kavajes

au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: car na bere kshu......
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

e re Xander , e pe se ça na beri kjo mi,
apapapa, kur ta marri vesh Blendi,
gjynaf me verte se mezi i kishim bere ato 157 faqe :cry:
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Rruga e Kavajes

Pse vetem blendit eee???????
Ajo na shkatarroi, na prishi shtepine /pf/images/graemlins/frown.gif :cry: :cry: :cry: :cry:
Te vetmen strehe qe kisha ketu.

Ah Helena, helena :smash: :smash:


P.s.
:kiss: Shih mos e sjell
perseri.
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

po edhe neve ne vjen shume keq, as qe diskutohet ajo gje, ,
po te zotit akoma me teper :shrug:

ishalla e sjell prap mbrapsh thuaj, pa mire
me verte qe na ishte bere si strehe kjo rruga e kavajes,
shkonim nga shkonim, ktu e sillnim koken /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Rruga e Kavajes

Streha e te inamoruve.....


Po iki una shihemi me vone dhe shpresoj qe te kene rindertuar shtepine.

:kiss: :kiss: :kiss:

I puth gocat dhe ngushellime Blendit. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

eshte bere me verte per te ngushelluar Blendi ,
thuaj ç'te duash ti,
per te inamorati, per ke e kisha fjalen,
apo per gjitha historite e tua,
Xander & Helena, pastaj Xander & Hoti :wink:
 

I love new york

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

SQARIM PER ATA QE DUAN TE SQAROHEN
TEMEN E FSHIVA UNE GABIMISHT DESHA TE BEJ NJE GJE TJETER DHE I DHASHE NJE KOMANDE TE GABUAR
TE ME FALIN TE GJITHE
PO MUNDOHEM TA RIKTHEJ NUK E DI SA DO JA HARRIJ
:shrug: :shrug:
BESOJ SE JAM E MIRE SHUME E MIRE BILES SA QE DISA HERE I HURT MY SELF :wave: :wave:
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

Blendi ktu ke ky linku mund te gjesh plot avatare me the simpsons te lezetshem,
shife njehere po te pelqeu ndonji /pf/images/graemlins/wink.gif
www.the-iceman.net/avatars/?show=Simpsons

dhe behu burre, i ka jeta keto,
pastaj ti hap prap nje teme tketer me te njejtin emer fundja :shrug:
e di qe s'eshte njesoj po ça ti besh :shrug:
 

it's me

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

ckemi grupi cfare behet ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif
Mor po paska ndodh hataja. :lol:
Helena mos thuj qe e ke bere pa dashje :tipsy:
 

it's me

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

:kiss: :kiss: :kiss: te gjitheve
se harrova.
Moj helene se tani e pashe po ti e paske bere vertete kastile mi se dhe e kishe privatizu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

it's me

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

mmmmmmmm thx lal te mendohem njehere se ndoshta me mbushet mendja dhe e ndrryshoj. Cfare ben ti,si ja ke kaluar andej nga shkolla? :kiss: :kiss:
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

mire,
provimet i mbarova, te presim rezultatet tashti, nga fundi i javes,
po ti me shkolle mire,
e pe ça ka ndodhur ktu apo jo,
157 faqe iken fiu i morri era :shrug:
 

it's me

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

une jam akoma ne shkolle tani dhe per nja 20 min.
pastaj rruge e gjate per ne shtepi /pf/images/graemlins/frown.gif
E pashe hatane e pashe . I paska marre era faqet
 
Top