Rruga e Kavajes

blendiys

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

mbaje vrrullin rrusho!! :thumbsup:
une po iki nje here se kam nje goxha e-maili per te shkrujt
(se si me duket kjo Rr Kavajes) tamam si rr e Kvajes ne Tirane,dikur prene mimozat qe ishin tek trotuari i mesit dhe i zevendesuan me ligustra,te gjithe u merziten se dukej trotuari shume i zhveshur,me vone ligustrat u rriten dhe trotuari u duk perseri si dikure :wave:
 

hot

Hotgirl
Re: Rruga e Kavajes

Fillimisht postuar nga blendi@be:<br />[qb] mbaje vrrullin rrusho!! :thumbsup:
une po iki nje here se kam nje goxha e-maili per te shkrujt
(se si me duket kjo Rr Kavajes) tamam si rr e Kvajes ne Tirane,dikur prene mimozat qe ishin tek trotuari i mesit dhe i zevendesuan me ligustra,te gjithe u merziten se dukej trotuari shume i zhveshur,me vone ligustrat u rriten dhe trotuari u duk perseri si dikure :wave: [/qb]
ik ti ik,si perhera
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

o Hoti ç'kemi lal,
ka kohe qe s'kemi folur,
ça ke be ndonje gje,

O blendo, si je re ti,
ke filluar te hash pas renies se rruges apo akoma s'ke oreks /pf/images/graemlins/wink.gif :wave:
 

hot

Hotgirl
Re: Rruga e Kavajes

he mi yuki se kohe e gjate pa fol me ty..ku je zhduk mi goce,se je bo per mall :kiss:
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

une ktu mi goce, po ti thuaj
na ke tradhtuar me plazhin me duket :kiss:
 

miyuki

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

sorry have to go una now,
flasim prap po he

ciao ciao,
:kiss: te fala te gjithve :wave:
 

hot

Hotgirl
Re: Rruga e Kavajes

Fillimisht postuar nga Miyuki:
[qb] une ktu mi goce, po ti thuaj
na ke tradhtuar me plazhin me duket :kiss: [/qb]
amon se edhe kete muaj do bej plazh se masnej na duhet me punu /pf/images/graemlins/smile.gif
hajt shifna nej dite tjeter :wave:
 

I love new york

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

Fillimisht postuar nga blendi@be:<br />[qb] jo jo ashtu nuk ka..
Helene po deshe mbylle dhe kete
plz!! :thumbsup: [/qb]
Blendo nqs do ta rihapesh serish temen, dhe do beje shume mire per mendimin tim(dhe jam e bindur qe do behet very popular again :thumbsup: ) athere them qe t'a mbyll kete provizoren.
si eshte me mire qe une ta mbyll right now apo sapo ti ta hapesh tenden dhe une pastaj e mbyll kete menjhere.
si mendon ti si owner dhe populli si konsumatori /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

blendiys

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

po mi ta mbylli,po jo vetem ta mbylli po edhe ta heqi,
Une per vete nuk kam ndermend ta hap prape,po pres ndihme nga OLDRINI!!
 

blendiys

Primus registratum
Re: Rruga e Kavajes

e mi do germoj edhe do gjej Rrugen e vertete (Kavajes) po jo qen te ngordhur /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hot

Hotgirl
Re: Rruga e Kavajes

prit me..veje ne ti bidonin ke rradha /pf/images/graemlins/laugh.gif :shrug:
 
Top