*profesioni qe ju pelqen *

h3o

Papirus rex
E kam kaluar ate faze. Nese do isha penduar do kishte ndodhur tashme:)
Ty cfare profesioni te pelqen dmth pervec roje pularie qe e morem vesh dhe qeshem.
Nje qe mos te me kalonte jeten duke grire sallat. :p
 
Last edited:

h3o

Papirus rex
ncuq,nuk i kam frike.nje shkop te fort ne dore,edhe ja thyej dhembet ngordhsave:) por po me vjen qudi,qe i paske delet shendosh e mire?:p
Pse mo? Qa e quditshme ketu?
Jam bari i mire, nuk ne humbasin delet kollaj. I kam te gjitha te pajisura me aifona. :D
 

Mirabel

Locus omnem
Profesioni qe kam dmth ajo per cka u diplomova ,packa se ajo qe bej nuk eshte i njejti lem.
Por ndihem e arrir per ate cka zoteroj
 
  • Like
Reactions: h3o
Top