Pershendesim njeri-tjetrin

Rimseb10

Valoris scriptorum
looooool ja mate numrin e kembes ehhh :p po mo patjeter dalim kur si qysh tek :wub::wub:
Atehere ti dil atje ku je une dal ktu ku jam po tdush i cojm nga i foto njeri tjetrit qe nderkohe qe hecim mos te ndihemi vetem dhe ja ku e krym xhiron. Pa qysh e pa teka se ashtu i bje udhtim jo xhiro
 

Aldo

Forumium maestatis
lol o dashurumit e shekullit a ka naj goc 50 dej 56 vjece per plakun ktu ? :p se na kaloj pleqnia tu zi grosh qyqe kalli vetem :p
 

TinkerBell

Papirus rex
Nuk e di sa e dini, sa e keni kuptuar dmth, por tema thotë, përshëndesni njëri tjetrin me KËNGË :p
U paska ikur ky detaji i vogël.
 
Top