Pershendesim njeri-tjetrin

Airbourne

Papirus rex
Dite te mbare.
PS: lexova nje artikull dje, per martesat ne pubertet ose ne Kaliforni.
Kujtoja osa mendoja vetem mjekrroshet e kishin kete lloj <kulture>.
Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
 

gurax

Pan ignoramus
Faleminderit Airbourne :)

Kete kengen e kam degjuar atehere se bashku me te tjerat ne albumin kur doli, aq sa sic thone "me dilte gjak nga veshet". Dhe me kete te pershendes.

Manowar - Kingdom Come
 

Airbourne

Papirus rex
Faleminderit Airbourne :)

Kete kengen e kam degjuar atehere se bashku me te tjerat ne albumin kur doli, aq sa sic thone "me dilte gjak nga veshet". Dhe me kete te pershendes.

Manowar - Kingdom Come


Nuk ka perse...
PS: shqiponjat fluturojne ne ajer.
Ujqit ecin ne toke.
Ne troje SPECIET ne...............mes.
IRON MAIDEN.
 

Airbourne

Papirus rex
Con musica.....
Hei bailado
He llorado
He reido
He recordado
He besado
He .................. AMADO
HEEEEE......VIVIDO.

AproPO....KAM nje kerkese qe nuk mund ta refuzoj.

ALE........fshati.
 

Airbourne

Papirus rex
Dass IST...................KOHErENCE.Nga kruja,fshati apo myzeqeja...NO problem


Ist MEGA...oder?????????????????????????
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Pershendes VETEN time dhe Johanen me kengen e KORA-s (UNE) e cila mban gjalle BUDE-n dhe eshte BUDA vete.

Pa MUA nuk ka NIRVANE!
Adea
 
Top