Per ke po mendoni tani??????

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Per ke po mendoni tani??????

ndajme te njejtin mendim... dhe une po mendoj per ate! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

n'fakt sjam tu mendu per kend, jam tu menu per nji dreq projekti qe me ka lan varun.
 

OROSHI

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga denna:
[qb] te paskan ardh ato? /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
...e me erdhen,thashe qe ngela shtatzan ate nate bashke /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

epiphany

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

akoma me idete ti qe ngelesh me bare me frymen e shenjete? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Kom pa 1 yll dje ne dyqon-me ka nrii imazhi i asaj ne tru.Se heq dot nga menja.
Do kaloje dhe kjo dallge :sleep:
 
Top