Per ke po mendoni tani??????

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Per ke po mendoni tani??????

nuk eshte tem per cfare po mendoni, por per ke po mendoni /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Guest
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga S6T6N6:
[qb] nuk eshte tem per cfare po mendoni, por per ke po mendoni /pf/images/graemlins/smile.gif [/qb]
per ate dhine qe do gatuante dhe spo gatuante :mad:

ne desh me beri vone :smash:
 

rosela

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

per dike qe i jep kuptim ekzistences.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

rosela

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

per dike qe mi beri nervat kaçurrel mbreme..... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Desdemona

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Per ty vajza, nuk e di cfare bere sot, fillove apo jo?
Do marr masat e nevojshme te lidhem me ty.. qe tani :tipsy:
 

Slayer

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Nderkohe mua sme me vjen ic mire qe mendoj kaq shume , e as dua te me mendojne :sleep: :sleep:
 

Ruri

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

pse nuk me thate dhe mua ti isha ngjit dhe une bashkebisedimin ose te pakten te kisha bere nje pune te tipit "te permendja shoqen e zyres" do ti kisha bere nje te shkundur qe te le ty te presesh /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

eniad

Forumium maestatis
Re: Per ke po mendoni tani??????

Per ate qe nuk do te me mendoje ndonjehere.... te pakten jo ashtu sic do te doja /pf/images/graemlins/frown.gif
 

eniad

Forumium maestatis
Re: Per ke po mendoni tani??????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amoooooooooooon, sa e forte kjo :lol: :lol:
 

klea_roma

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

tani po mendoj per nje person qe ndodhet ne tirane dhe ka dy muaj qe nuk e shoh. Jemi ndare ne janar dhe nuk e mendoja qe do ishte hera e fundit qe do i degjoja zerin.
Che vita!!!
 
Top