Per ke po mendoni tani??????

samanta

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Edhe une po mendoj se ca do bej pasi te kercej salsa neser :idea: :idea: :devil:
 

daro-jurist

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

tani po mendoj per nja tre shqiptar, qe po mundoheshin te vidhnin neper xhepa, njerezit qe ndodheshin ne autobuz...nuk e kam fjalen per ne shqiperi se atje ndodh 1000 mijehere me shpesh se ketu, por jashtet shqiperise....pupu na e nxin fytyren...
 

arun

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

po mendoj

sa eshte numri i tullave me te cilat eshte ndertuar pallati im ???? :idea:
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Per ke po mendoni tani??????

po mendoj per nje qe i fillon emri me b dhe nicku me d /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

epiphany

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

po mendoj per koncertin e mbremshem...enderr te shikoje system of a down live.

pastaj...po medoj per korrikun...pastaj...shume ju thashe nje here per nje here...
 

spartan00

Forumium praecox
Re: Per ke po mendoni tani??????

Po mendoj per dike qe supozoj qe nuk i merr mesazhet sepse mund te jete plotesuar numri i mesazheve te lejueshme.
Apo ç'te jete tjeter.... /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top