Per ke po mendoni tani??????

Danae

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

per presidentin,ka nete kur do doja qe nen freskine e eres se nates se veres te flisje me dike rreth dickaje qe te bashkon.
naten e mire bukurosh!
 

bimba81

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

une po mendoj per vajtjen ne shqiperi mungojne dhe 20 dite /pf/images/graemlins/wink.gif jam duke bere gati valixhet qe tani /pf/images/graemlins/smile.gif
 

b.k.

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

pse jeta eshte kaq m... dhe pse kur robte premtojne dicka se mbajne fjalen..(nje rob ne vecanti) :cry:
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

po mendoj per nje person, qe duhet te me kishte marre ne tel nja jave me pare, dhe si duket as qe e ka ndermend...pah sa njerez te pa pergjegjshem ka ne kete bote hee??!!!
 

blendiys

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

qenka kohe e bukur,te iki ne pishina,te marr motorrin dhe te iki sa me larg apo ti fus edhe nje dore thashethem ketej :shrug:
 

Ema

Goddes
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] per presidentin,ka nete kur do doja qe nen freskine e eres se nates se veres te flisje me dike rreth dickaje qe te bashkon.
naten e mire bukurosh! [/qb]
Eshte me shume fat ky cuni.... :wave:
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Per zogjte e vegjel që m'kanë çelur ne shpi. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Per Dreken qe do bej neser me NJe Japonez . E di qe do ngordh ta kuptoj se kishte nje Anglishte t Papame . i HOngert Mutin Shogyn atij per anglishten ...
 

Princesha

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Ma mir shko ha ne kuzhin se albforumi vec per mrapsht asht

Per ke me shkon mendja mu?

Per vedin mor.

A jam humane?

Jo jo, nga shkodra jam.

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Alanis

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga Rozalina:
[qb] Ma mir shko ha ne kuzhin se albforumi vec per mrapsht asht

Per ke me shkon mendja mu?

Per vedin mor.

A jam humane?

Jo jo, nga shkodra jam.

/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Hajde monolog hajde!!!
Po me shkon mendja per nje cokollate tani.
 

mostro

Putraku
Re: Per ke po mendoni tani??????

When a man love a woman....


Sa keq qe nuk dashuroj as nji,nuk kame per ke te mendoj..
 
Top