Per ke po mendoni tani??????

Belinea

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Po medoja se duhet te mendoj per shume gjera qe sme pelqen te mendoj!!
 

bujana

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Kurse une po mendoja te dilja te blija ca shishe me uje se eshte mbaruar dhe po thaj etje.
 

roald

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

3 pellembe poshte mjekrres ke uje!!!ske nevoj te dalesh hiç!!!!! :shrug:
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Per ke po mendoni tani??????

njeh menimi im ne ket çast
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

nuk e di po po mendoja se cfare do isha duke bere po te isha ne tirane????? :confused: , ndoshta do ia kisha futur andej nga durresi per plazh
 

blendiys

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga too too Nice:
[qb] edhe per Blendin, qe qeka dobesuar qe nga hera e fundit qe e kam pare. pse keshtu more cuni....ah dashnia, dashnia [/qb]
Per ke Blend ishte kjo rrusho :confused:
Po mendoj qe qenka nje dite shume e bukur,dhe nuk ja vlen ta harxhosh duke punuar!!!!!
 
I

insane

Guest
Re: Per ke po mendoni tani??????

per E dhe per D...
edhe per ca te tjere /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

roald

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga too too Nice:
[qb] nuk e di po po mendoja se cfare do isha duke bere po te isha ne tirane????? :confused: , ndoshta do ia kisha futur andej nga durresi per plazh [/qb]
po sikur , :wink: do me ftoje dhe mua???????
 

Kur me Kafshon te Gervish

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga too too Nice:
[qb] edhe per Blendin, qe qeka dobesuar qe nga hera e fundit qe e kam pare. pse keshtu more cuni....ah dashnia, dashnia [/qb]
po he moj ma tregoni edhe mua at foton e blendit se vdiqa per ta par amon mi amoni ma tregoni edhe mua /pf/images/graemlins/frown.gif
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga on/off:
[qb]
Fillimisht postuar nga too too Nice:
[qb] nuk e di po po mendoja se cfare do isha duke bere po te isha ne tirane????? :confused: , ndoshta do ia kisha futur andej nga durresi per plazh [/qb]
po sikur , :wink: do me ftoje dhe mua??????? [/qb]
patjter , ti je i pari ne liste!!!
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga mAcjA:
[qb]
Fillimisht postuar nga too too Nice:
[qb] edhe per Blendin, qe qeka dobesuar qe nga hera e fundit qe e kam pare. pse keshtu more cuni....ah dashnia, dashnia [/qb]
po he moj ma tregoni edhe mua at foton e blendit se vdiqa per ta par amon mi amoni ma tregoni edhe mua /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
e ke tek albumi.(eh blendo e sheh c'behet per fotografine tende?)
 

edda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

shume gjana po menoj
1- qe sot eshte dita fundit qe rri kaq shume ne AF
2- qe duhet te rregulloj fotocopiatrice-n (por s'di :mad: ) deri te marten
3- mezi po pres oren 6 e te shkoj n'shpi t'bej nje dush se po me kullon djersa çurk
 

Guest
Re: Per ke po mendoni tani??????

for smo qe mendoja qe sdo e mendoja me kurre....por sot mu kujtua .....
 

Diddy19

Su@mi
Re: Per ke po mendoni tani??????

Per ke po mendoj???

Ehhh,per ate..gjithmone per ate!S dua te mendoj,sepse me ben te ndihem keq.Mundohem te vras kohen duke bere ndonje gje ..per te mos menduar..po s mundem te mos mendoj.. /pf/images/graemlins/frown.gif

/me ha thonjte nga inati. Iiiiiii che rabbiaaaaa! /pf/images/graemlins/laugh.gif

Vorrei lasciar perdere tutto,scordarmi di lui....concentrarmi su altre cose..ma non ci riesco;é più forte di me.

Mi odio.....lo odio......però non glielo faccio a non volerli bene, anche se adesso vorrei :smash:
 

Kollarja

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Paske per me ja nxi jeten burrit, po s'qe debil, kuptohet, ndryshe u r ok.
 
Top