Per ke po mendoni tani??????

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Per ke po mendoni tani??????

Vogelushe .. dil blej nje akullore and forget about it for a bit /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Te ishte nje akulore Beba do kisha blere gjithe karrocerine, por serish mendja, zemra aty shkon... /pf/images/graemlins/frown.gif
Fenk Ju dhou :wave:
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Per ke po mendoni tani??????

une te thashe for a bit ... e di une qe gjuha shkon ku dhemb dhembi ... /pf/images/graemlins/wink.gif Sorry .. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

LePuRusHka_ReBeLe

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

nE SFOND kaM aTe kengen:NothinG cOMPAREs 2 U!
Dy min me perpara po mendoja per veten time.Tani mu spostuan mendimet te dikush tjeter,thjesht mendime!!!Ate pune kane:vijne,ikin,kthehen,ikin serish,rikthehen.....E kaluara mgjse eshte e ikur kthehet ndo1here te me pershendese dhe per te me kujtuar ca gjera/njerez qe kane qene pjese e saj. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb] une mendoj per cruel /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:smash: :smash: :smash: te kapa mat me duket /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga HELEN OF TROY:
[qb]
Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb] une mendoj per cruel /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:smash: :smash: :smash: te kapa mat me duket /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
menjen te ajo dhe zemren tek ty mi shpirt....mos u bej kaq kurrnace,leji dhe te tjerat te bojn pak jete note /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Per ke po mendoni tani??????

the Kitty named Miki /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Nje milanist te zellshem dhe nje pilot pa piste fluturimi..... /pf/images/graemlins/frown.gif
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Per ke po mendoni tani??????

Per dike qe ka marre rruget ne kete ore ... :shrug: /pf/images/graemlins/frown.gif
 

ruud

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

per kete gocen qe eshte ngjit me mua......smth u bene dy dite qe mendoj..... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Per ndeshjen e djeshme,që e humbem. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Per ke po mendoni tani??????

Po qysh kur ndeshja eshte bere person??Tema eshte "Per ke po mendoni?" e jo "Per cfare po mendoni?" :smash:
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga loren^:
[qb] Po qysh kur ndeshja eshte bere person??Tema eshte "Per ke po mendoni?" e jo "Per cfare po mendoni?" :smash: [/qb]
Po mendoj per lorenen,me duket se po ma lu se me eshte qep nga mbrapa.
 

Kollarja

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Po menoja per Salampon time, qe i honsha kokrrat e molles.
Amani mor ma mani pak ate macen!
 

Diddy19

Su@mi
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga Mistreci:
Po mendoj per lorenen,me duket se po ma lu se me eshte qep nga mbrapa.

Dhe nese shpreson se do te te shqepem ndonjehere,hiqe mendesh!Te kam nen shenjester tashme! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top