Per ke po mendoni tani??????

sweet eda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga on/off:
[qb] me verte me behet qefi!!! [/qb]
jo kaq i entuziasmuar, ku e di ti se cfare mendimesh kisha ne mendje per ty??? :tipsy:
 

roald

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

nuk je nga ato qe mendojne pisllikun ti!!!!!1 :angel: :angel: :angel: :angel:
 

I love new york

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

po mendoj per kemben qe e kam vrare dhe me dhemb dhe se si do eci neser /pf/images/graemlins/frown.gif :cry:
 

dolce_vita

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

po mendoj per `````qe nuk me telefonoi dhe cdo ti bej sot kur ta takoj...... :smash:
 

roald

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga too too Nice:
[qb]
Fillimisht postuar nga on/off:
[qb] nuk je nga ato qe mendojne pisllikun ti!!!!!1 :angel: :angel: :angel: :angel: [/qb]
Nga e di ti????? [/qb]
amon se qe nga avatari dukesh ti qe nuk je e rrezikshme!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga on/off:
[qb]
Fillimisht postuar nga too too Nice:
[qb]
Fillimisht postuar nga on/off:
[qb] nuk je nga ato qe mendojne pisllikun ti!!!!!1 :angel: :angel: :angel: :angel: [/qb]
Nga e di ti????? [/qb]
amon se qe nga avatari dukesh ti qe nuk je e rrezikshme!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Kujdes nganjhere pamja e jashtme te genjen!!
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

He pra fol, une e shkreta urte e mire.
Ty s'te rri B*** me i ven, papapapap sa i levizshem, na more ment :tipsy:
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Per pishinen ..si me ja bo me e pas ke shpija :mad: /pf/images/graemlins/frown.gif
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

edhe mua per pishin kam nevoje tashi.
:goofy:
une sapo erdha ne vdiqa , dielli i modh ka plas knej nga ne. keq me e pas keq mos e pas, ngelem tu u anku
 

roald

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga mAcjA:
[qb] hajde popull hajde kan fillu ti filozofojn njerzit edhe permes avatarve

po per mua ça do mendoni he :shrug: [/qb]
qe po te haka suma!!!
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

edhe per Blendin, qe qeka dobesuar qe nga hera e fundit qe e kam pare. pse keshtu more cuni....ah dashnia, dashnia
 

roald

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

Fillimisht postuar nga too too Nice:
[qb] ah po mendoja edhe per on/off qe ska pune tjeter po ngeli ne internet [/qb]
/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Per ke po mendoni tani??????

me nxjerr e edhe dhembet perjashta pale!!! /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top