Per ke iu ka marre malli me shume?

S

Scorpion

Guest
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

erdha erdha bashke vuajtese e .... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alb_girl82

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

hahaha... po ti s'duhet te dilje ne skene tani ore!

se mi prishe planet... une po gjuja ketu per shtat pale qejfe /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
e kisha me nje person qe per fat te mire apo te keq... si dihet, s'eshte ketu! /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

shpresoj te mos jete ky qe erdhi tani /pf/images/graemlins/grin.gif
 

alb_girl82

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

jo jo s'eshte ky...jo sepse shpresove po ti... por sepse e shpresoj dhe une /pf/images/graemlins/laugh.gif

/pf/images/graemlins/kiss.gif mathok /pf/images/graemlins/laugh.gif se te kam bashkevuajtes
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

po kush eshte se na bere kurioz tani??? /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

po per cfar e thua ktu???
apo te na shtosh kureshtjen??? /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
thuje ti se mbase e njof, njof sh njeres une /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
me ka mare malli per tedin /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]


Ja erdha po ti Sje ...
 

gangsterja

Primus registratum
Me ka marre malli per babain tim(pasi eshte viti i trete)qe do ta festoj kete feste pa te,edhe ende jam e merzitur se e doja shume dhe zoti ma dergoi si engjell ne qiell.
 

mirdita

Papirus rex
Mua per askend nuk me ka marr malli por kur jam larg familjes time at'her me merr shum malli per familjen time:(
 
Top