Per ke iu ka marre malli me shume?

Arjola

Primus registratum
Per ke iu ka marre malli me shume?

Mua me ka marre malli shume per hallen dhe dajat ne shqiperi qe s'i kam me vite te tera.xx
 

Hey Joe

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

ndersa mu me ka marre malli per malet e shqiperise dhe vashat e shkurtra me pak pucrra ne fytyre dhe zemra e kryqe te thyer ne ditaret e tyre .
 

mostro

Putraku
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

Mua me ka marre malli per lulximen,se me ka dy cica bash si bedenat e krujes...
 

tola77

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

atehere ketu duhet te nis listen:
familjen time qe nuk e kam pare prej 1 viti
dy shoqet e mia te ngushta, qe te dyja jane bere me femije dhe une i shoh vetem nga fotografia se njera eshte ne tirane dhe tjetra eshte ne kanada(prej 6 vjetesh)
shoqerine time te gjimnazit qe kam gati 10 vjet pa i pare(por do i shoh kete vere)
shtepine time qe nuk e shoh prej 3 vjetesh, muret, mobiljet,gjerat e vogla qe aty me ishin te shtrenjta,kujtoj historine e tyre,diten kur jane blere(gjera qe sot te duken te zakonshme por atehere te gjithe gezohesh,ndoshta sepse ishim femije)
per shoqerine qe kisha kur jetoja ne athine dhe fatekeqsisht nuk kam me korospondenze per fajin e neglizhimit tim
dhe ne fund per korcarokretanken qe me mungon e me bente per te qeshur me batutat e saj :kiss:
listen po e le me kaq
 

zecovina

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

une po mendoj per tolen qe sot eshte e shtune dhe do doja te isha me te te shijoja nje gote terre nere qe me ka mare malli....ah hahhhha ...
 

klocari1

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

Kurse mua me ka marre malli per Klocen, se kam nja 7 vjet pa e pare, shpresoj se se shpejti do e shoh, gjithashtu me ka marre malli dhe per Athinen, vend ne te cilin kam banuar me pare, kam shume nostalgji kur i kujtoj :wave:
 

tola77

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

Fillimisht postuar nga korcarokretanka:
[qb] une po mendoj per tolen qe sot eshte e shtune dhe do doja te isha me te te shijoja nje gote terre nere qe me ka mare malli....ah hahhhha ... [/qb]
ah moro dije u keputa se pastrova shtepine dhe gatova se kisha njeres per darke(dhe ti e di qe te gjithe tek mua pretendojne te hane mire) dhe u bera telef,ne oren 2 te nates u ula,me shume se 14 ore ne kembe. :cry:
 

zecovina

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

shpirtushka time.....te pakten e di qe te gjithe kaluan mire...kali sarakosti sdi ta them ndryshe...sot me eshte futur e hene une punoj jasht pune..
 

albavina

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

me ka marre malli shume per babin..per kushuriren time..per nje person :cry:
 

mostro

Putraku
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

Mua me ka marre malli per gocen me kull te forumit
FANTAZIA-G..
Me e mira,mee bukura,me e zgjuara,si yll si shpirt.
plasni nga inoti ju te tjerat..apo s'jeni dhe ca xheloze grifsha..Si nuk i keni ngjare pak FANTAZIS G..e di nuk eshte faji i juaj,mrekullit nji her lindin /pf/images/graemlins/laugh.gif
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

O Putrak, ore Putrak..
Heres tjeter, fjale me pak..
Mos me ler, naten pa gjume, :tipsy:
komplimentat, bere lume.. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Apo do te me ngacmosh,
fjale te bukura te degjosh?
Jevgu i vogel, o Putrak,
Mister Forumi, e ke hak.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

E di e di e trasha i cik, sepse nuk je dhe aq e mire jo /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
anyway flm shume per cmimin qe me dhe sonte..
AND THE WINER IS PUTRAKUUUUUUUUU..
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

Mos fillo te genjesh tani.. :lol:

Mbaruan Votimet..(Per Misterin)

:rockband: (ne vend te Kupes)
 

mostro

Putraku
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

E di e di..sa per rrena s'me hec iç.Shyqyr zotit qe nuk rrej perdit.
Yll jam yll /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

O Putre..
Nje pyetje kam..
Mire qe nuk rritesh,po ato syzet si nuk i hoqe dimer, vere... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

klocari1

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[QB] Mua me ka marre malli per gocen me kull te forumit
FANTAZIA-G..

Mua per vete me ka marre malli per
Miss Forumin Tolen. :wave:
 

mostro

Putraku
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

Fillimisht postuar nga *Fantazia*:
[qb] O Putre..
Nje pyetje kam..
Mire qe nuk rritesh,po ato syzet si nuk i hoqe dimer, vere... /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Mos u genje nga aparenca e nje fotoje.Ndoshta fytyra nuk rritet ama ka gjera te tjera ne jete qe rriten e COME:D
Sa per gjysllyqet nuk i heq se i kam te firmes..
D&K..dolce kabbana...ca nuk gje te tezgat /pf/images/graemlins/tongue.gif

P.S O Kolcari lopcari
ca kujto se keshtu do ja prishesh mendjen TOLA-TOLES??Ja dhe nji tipik shqiptar,qe vetem gju /pf/images/graemlins/frown.gif Masnej kush o kjo TOLA? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

klocari1

Primus registratum
Re: Per ke iu ka marre malli me shume?

P.S O Kolcari lopcari
ca kujto se keshtu do ja prishesh mendjen TOLA-TOLES??Ja dhe nji tipik shqiptar,qe vetem gju /pf/images/graemlins/frown.gif Masnej kush o kjo TOLA? /pf/images/graemlins/laugh.gif [/QB][/QUOTE]

O loku shko dhe bej ndonje rruge xhavor me pas eja ketu. MINDE THE GAP :lol:
 
Top