OLTI XHEZO: mr albania me i mire

mostro

Putraku
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Mu pervete me pelqe me shume Altin ferri..eshte me i mire se olti..
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Po ndonje foto ka te mundshme?
Jo per gje po ta bejme vleresimin tamam...
 

blendiys

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

 

I love new york

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

king eshte kshu, s'ke c'i thua /pf/images/graemlins/laugh.gif
moj vogelushe po si humbe keshtu moj :angel:
 

mostro

Putraku
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga Blendi@:<br />[qb]
[/qb]
Te hongert morri te hongert,si merr ne poza.Jaka e bluzes se bardhe poshte pulovres se kuqe nji cep jashte nji mrena.Gishti mesit lidh si ne lufte,qesja me nai gjysem buke mrena..per te qesh po nuk ka qesh nai her ne jet te vet..ky qeka mr albania me i mire eee!!?o lale qeshet i cik se s'vret njeri jo
ke qef me pa altin ferrin,djale per kok te djalit
 

albavina

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga the pimp:
[qb] Shnet,mi shkabe! U trashegofshi ti dhe Olta,kshu Olti,ene me i tufe me cerra! Boi t'fala Oltes,mi Albavina! [/qb]
ti qenke me te vertete idiot!!! rritu edhe pak nga trute pastaj shkruaj ketu se qenke kalama fare!
 

viol

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

--------------------------------------------------------------------------------
Mos ti njeli hatri nai vogelusheje,po Olti Xhezo eshte nje tip i ndrojtur,introvers,i ndrydhur.Ai te thote shyqyr qe natyra e ka bo terheqes fizikisht per syte femerore e mund te lejoje gocat e Albforumit te fantazojne mbi cilesite qe nuk ka.Perndryshe do ishte ku thrret qameti.Ai si person osht rob kot,dangall.Ju pelqe disa femrave,sepse duke qene i ndrojtur(lexo:trap)ofron njefare sigurie,ne kuptimin qe s'tradhton kollaj.Atit po s'i propozun te tjeret njel ne ven numur:confused:lti Xhezo po te ishte cun tamom rrite dhe kapte cikat me yll te Tirones.Ai me ato duhet ta kishte venin.
Pimpo lal mbylle gojen se nuk e njifke oltin fare, po po dashke me bo si interesant.
Olti nuk eshte i ndrojtur, dhe sa per cikat yll te tirones ai e ka nje qe eshte jo vetem yll ne paraqitje po dhe nga brenda dhe kjo eshte ajo qe ka mbajtur lidhjen e tyre, kshuqe mos na jep shume men yi se me ke duhet apo zduhet te rri OLti se ka men vete. nuk i korrespondon fare pershkrumit qe bere ti dhe di mire se ca flas.....
S'eshte as introvers as trap, dhe ty dhe kujdo tjeter ja fut ne kthese roncem, po ti mesa duket e paske zili qe e nenvleresove OLtin. MOs e qyaj Oltin tip qe stradheton kollaj, se fut veten ne dhe. Cdo femer kerkon besimin dhe sigurin, lal

Kshuqe daku shko shif noi teme tjeter ku flitet per femra meqe qeke tip qefli, besoj se do ndohesh me mire aty.
Shnet lal , :smash: :smash:
 

the gimp

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Mos e merrni cdo gjo kallup,seriozisht mi goca.Ato te miat ishin thjesht ngacmime,provokime virtuale.N'fun t'funit as ju njof,as m'njifni.Ah,po mund t'fantazoni,ashtu si mbi Olti Xhezon.

Pastaj pse ju djegin aq shume fjalet e mia?Une s'kam fare xhelozi per asnjonin,ktu nuk po diskutohet kush i ka pas(dhe ka) dashnoret me yll,une,Olti kaqoli televiziv apo shume cuna te tjere qe ja fusin ktit robit fallco gjith diten e gjith noten.

Ca perceptimi keni kriju ju per ket tjetrin? Dhe pse i merrni si personale fjalet e mia mbi Oltin?Kuptohet qe ju nuk e prisnit nji tip si puna ime.Dhe as qe me shko nermen te behem interesant ktu.Zakonisht gjuj vetem ne jeten reale.

Kjo e ketushmja ishte sa per i cik fun.Gjithsesi Olti Xhezo eshte,per shume femra,nje si tip cmimi i shkelqyer ngushellimi.
 

RecurrentDream

Forumium praecox
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Une do te thoja: mr albania me i shendoshe.

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

aspahiual

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga sexy_sweet_baby:
[qb] Kush ka inat le te flasi e ta shaje Oltin!Ai eshte yllll lol...bashkohem me mendimet e atyre gocave.....ai eshte perfekt...gjithcka qe kerkon nje femer tek nje mashkull!!!!!1 [/qb]
S'me ke pare mua ti prandaj thua kshu :smash:
 

albavina

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga Mirror:
[qb] OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Une do te thoja: mr albania me i shendoshe.

/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
i shendoshe??? nqs ai eshte i shendoshe ti je carli i anglise /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

the hitman

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

olti xhezo nuk ka noi shoqeri me verte interesante,pranaj nuk osht as vete interesant me gjithmen.e vetmja gjo e njohur e tij eshte bukuria fizike,qe ju verbon syte disa lloj femrave qe,n'fun t'funit i pershtaten.ka plot cuna tirona qe ja fusin para-mrapa ne te gjitha drejtimet.

p.s.nga ana intelektuale ai tip le jashtezakonisht shume per te deshiruar.pa zili aspak mund te thuhet qe vetem bukuria fizike e shpeton nga te qenurit rregulli i zakonshem.
 

albavina

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga harley davidson:
[qb] olti xhezo nuk ka noi shoqeri me verte interesante,pranaj nuk osht as vete interesant me gjithmen.e vetmja gjo e njohur e tij eshte bukuria fizike,qe ju verbon syte disa lloj femrave qe,n'fun t'funit i pershtaten.ka plot cuna tirona qe ja fusin para-mrapa ne te gjitha drejtimet.

p.s.nga ana intelektuale ai tip le jashtezakonisht shume per te deshiruar.pa zili aspak mund te thuhet qe vetem bukuria fizike e shpeton nga te qenurit rregulli i zakonshem. [/qb]
e cfare do te thuash me kete ti???
beh eshte e kote ti perserisesh gjerat
prandaj mos fol kot!!! dhe mos ofendo!!!
ok flm shume per mirekuptimin
 

beshbossi

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

olti???????
eshte naaaaaaaaammmm!!!!
keshtu qe nese nena s'u ka bere te tereve njelloj nje arsye do te kete!!
 

Alanis

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Dimi come e al letto?? /pf/images/graemlins/tongue.gif
Sa per temen, me sa shoh te top festi ai nuk eshte i keq edhe si prezantues. :thumbsup:
 

beshbossi

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga *The Patriot*:
[qb] Dimi come e al letto?? /pf/images/graemlins/tongue.gif
Sa per temen, me sa shoh te top festi ai nuk eshte i keq edhe si prezantues. :thumbsup: [/qb]
a letto?????
mi sa che proprio non lo so!!!
xche non so come sono gli altri! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga Angeldeviled:
[qb] olti???????keshtu qe nese nena s'u ka bere te tereve njelloj nje arsye do te kete!! [/qb]
Jemi te gjithe kopila..
 

the hitman

Primus registratum
Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Fillimisht postuar nga albavina:
[qb]
Fillimisht postuar nga harley davidson:
[qb] olti xhezo nuk ka noi shoqeri me verte interesante,pranaj nuk osht as vete interesant me gjithmen.e vetmja gjo e njohur e tij eshte bukuria fizike,qe ju verbon syte disa lloj femrave qe,n'fun t'funit i pershtaten.ka plot cuna tirona qe ja fusin para-mrapa ne te gjitha drejtimet.

p.s.nga ana intelektuale ai tip le jashtezakonisht shume per te deshiruar.pa zili aspak mund te thuhet qe vetem bukuria fizike e shpeton nga te qenurit rregulli i zakonshem. [/qb]
e cfare do te thuash me kete ti???
beh eshte e kote ti perserisesh gjerat
prandaj mos fol kot!!! dhe mos ofendo!!!
ok flm shume per mirekuptimin [/qb]
Desha te thoja ate qe thashe,thjesht realiteti i pare jo me sy femre.Nese ti s'do ta kuptosh se s'te pelqen ajo qe shkruajta,kjo eshte pune tjeter.Truth hurts.

P.S.Dhe as qe me shkon ndermend te fyej njeri.
 
Top