Noizy ft Zanfina Ismajli

mirdita

Papirus rex
Ziveli albancima, jasam scadarliju iz scadru...... pozdrav sve srbima i albancima samo sa mir !

Nese ke pak rrespekt mos i pershendet serbet dhe shqiptaret pernjehere,ne rregull.
Ke pak rrespekte,jo te behesh nje njeri paedukate kuptovee.????
 

dr love

Locus omnem
Ziveli albancima, jasam scadarliju iz scadru...... pozdrav sve srbima i albancima samo sa mir !


jam shqiptar....jam shkodran nga shkodra...por midis serbve dhe shqiptareve..kte te fundit..se kuptoj mire...
si e perktheva..apo ja kam fut kot?
 

mirdita

Papirus rex
jam shqiptar....jam shkodran nga shkodra...por midis serbve dhe shqiptareve..kte te fundit..se kuptoj mire...
si e perktheva..apo ja kam fut kot?

Jo shum mir e perktheva,
por te lutem nese ke pak rrespekt mos i permend tek temat e mija serbet,sepse nuk ai ke iden se cfare kan bere ne vitin 1999.!!
 

dr love

Locus omnem
E kam idene shume mire..po as ti ske te drejte te na ndalosh te flasim

nese ndihesh e prekur....sta kam fajin une.....meqenese eshte tema jite..mbaje me shendet..yll fare si teme.
 

mirdita

Papirus rex
E kam idene shume mire..po as ti ske te drejte te na ndalosh te flasim

nese ndihesh e prekur....sta kam fajin une.....meqenese eshte tema jite..mbaje me shendet..yll fare si teme.

Faleminderit shum.
Nuk kam ndermend te them asgje tjeter.
 

Aquarius

Valoris scriptorum
ja qifsha ropt atij qe flet ne serbisht duke filluar qe nga tashi e deri sa te jem ne kete forum
serbet na kane shkerdhy ropt e familjes me 1999 dhe ju flisni serbisht
ah ju qifsha ate zonje
dr love dhe ti scardasko,mos flisni ne serbisht
 

dr love

Locus omnem
ja qifsha ropt atij qe flet ne serbisht duke filluar qe nga tashi e deri sa te jem ne kete forum
serbet na kane shkerdhy ropt e familjes me 1999 dhe ju flisni serbisht
ah ju qifsha ate zonje
dr love dhe ti scardasko,mos flisni ne serbisht


Te kam thon edhe nje here..mos merr kot si pushka jevgut.
Te dish gjuhe te huaja eshte kulture..o injorant
Nqs ty te kan shk......robt e familjes..mua s'me intereson..mu s'me kam bo gjo.
Ti mu ate pune s'ma ben dot as me sy..e jo me te me afrohesh
Ik..ore cun..se ke probleme me personalitetin..edhe mos me kerko falje prap..kur ta kuptosh gabimin..kesaj rradhe e dhive fare...mjer ti per ment e tua..
 

Aquarius

Valoris scriptorum
Te kam thon edhe nje here..mos merr kot si pushka jevgut.
Te dish gjuhe te huaja eshte kulture..o injorant
Nqs ty te kan shk......robt e familjes..mua s'me intereson..mu s'me kam bo gjo.
Ti mu ate pune s'ma ben dot as me sy..e jo me te me afrohesh
Ik..ore cun..se ke probleme me personalitetin..edhe mos me kerko falje prap..kur ta kuptosh gabimin..kesaj rradhe e dhive fare...mjer ti per ment e tua..
po ca te dogji?
une nuk te shajta ty por mua nuk me kane bere gje serbet por shokeve te mi po.
Prandaj,kosovare shqiptare-jemi 1
ti nuk e di se cfare te ka bere serbi -kosovareve
une nuk kam probleme fare,te thashe qe jam radikal,ekstremist dhe rregullat e albforumit,ne gjuhet qe duhet te flitet jane anglisht dhe shqip
te lutem zbato rregullat
 

dr love

Locus omnem
E.di ti ca i bejne kosovaret shqipetareve jashte shtetit.??.nuk e di.
Une nuk shkruajta..thjeshte u mundova te perktheja ca fjale...
Po ajo qe the per mua ishte ofenduese.....

Nejse.mos ja bastardojme me temen shoqes.tende..sa per dijeni...ajo eshte gjuha e babit tim..dhe e dua..pavarsisht..se nuk e di plotesisht..sepse kam nene shqiptare.
 

Ildri

Forumium maestatis
po ca te dogji?
une nuk te shajta ty por mua nuk me kane bere gje serbet por shokeve te mi po.
Prandaj,kosovare shqiptare-jemi 1
ti nuk e di se cfare te ka bere serbi -kosovareve
une nuk kam probleme fare,te thashe qe jam radikal,ekstremist dhe rregullat e albforumit,ne gjuhet qe duhet te flitet jane anglisht dhe shqip
te lutem zbato rregullat

o ti bisha,qetsohu dhe mos ke ik gje nga kopshi zoologjik?
 

Ildri

Forumium maestatis
E.di ti ca i bejne kosovaret shqipetareve jashte shtetit.??.nuk e di.
Une nuk shkruajta..thjeshte u mundova te perktheja ca fjale...
Po ajo qe the per mua ishte ofenduese.....

Nejse.mos ja bastardojme me temen shoqes.tende..sa per dijeni...ajo eshte gjuha e babit tim..dhe e dua..pavarsisht..se nuk e di plotesisht..sepse kam nene shqiptare.

ke gjuhe serbe?
se po e ndiqja debatin me vemendje por tani gjuha nene qenka sebrishtja?
 

dr love

Locus omnem
Kosovar..Shqiptare..nuk jemi dhe nuk do jemi kurre nje..sepse ja kemi me te futur njeri-tjetrit..(Qeverite...flas)
 

Aquarius

Valoris scriptorum
o ti bisha,qetsohu dhe mos ke ik gje nga kopshi zoologjik?
po re
E.di ti ca i bejne kosovaret shqipetareve jashte shtetit.??.nuk e di.
Une nuk shkruajta..thjeshte u mundova te perktheja ca fjale...
Po ajo qe the per mua ishte ofenduese.....

Nejse.mos ja bastardojme me temen shoqes.tende..sa per dijeni...ajo eshte gjuha e babit tim..dhe e dua..pavarsisht..se nuk e di plotesisht..sepse kam nene shqiptare.
ehh nga je me origjine ti?
 

dr love

Locus omnem
ti qenke serbe


E sheh sa trap je..beson cdo gje qe te thuhet pa e analizuar..

Te provokova.sic ta kam bere dhe here te tjera..dhe ti gjithmone bie si peshk.
Sa per temen u sqarova me hapsen e saj.skam pse te jap shpjegim ty.
Thellohu pak ne gjykim..se do e hash ndonje dite o i zi..
.
 
Top