Noizy ft Zanfina Ismajli

Aquarius

Valoris scriptorum
E sheh sa trap je..beson cdo gje qe te thuhet pa e analizuar..

Te provokova.sic ta kam bere dhe here te tjera..dhe ti gjithmone bie si peshk.
Sa per temen u sqarova me hapsen e saj.skam pse te jap shpjegim ty.
Thellohu pak ne gjykim..se do e hash ndonje dite o i zi..
.
qysh do e ha keq une?
thua qe do me rrafi ndonje?
 

dr love

Locus omnem
Ti sikur je i zgjuar..kur te jesh..mes shokesh..a ne ndonje ambient..ku di une..dhe te marresh flake kot..do qelloj ndonje hundelesh aty.qe do te te jap mesim..kuptove..bej stervitje me permbajtjen..
 

dr love

Locus omnem
Tashi tezja do fleje..puc..naten..mendohu..se te kam psikologjisur qe ne fillim..prandaj s'merzitem me ty.
 
Top