Nje emer per picerine time.

Kenti

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

Piza fantasy.
Shokut thuji jam tek fantasy dhe mos e diskutoni me /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Princesha

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Like A Virgin


[/ QUOTE ]

deri ne momentin qe e ka prek b*tha e kuzhinierit, kshu dora desha me than /pf/images/graemlins/laugh.gif

se ti e din at shprehjen, "e paske ba si me e pa ba me b*th" /pf/images/graemlins/tonguee.gif

emrin simas meje venja : "Piceri Tundimi" me kyt rast hap edhe noj telenovel /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

FUNLOVINCRIMINAL

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

Ne mos gaboj the qe do me hap picerrine ne (elbasan?)
Per mu veja thjesht dhe sakte emrin


EL-Pizza.

Me 1 fjale emrin e qytetit+mallin qe shet ne dyqon

Easy and te gjithe mund ta fiksojne emrin....Hajt pra paci orreks te modh populli elbasonlli
 

Daniel H

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Carpe Diem ( me kete emer do nenkuptosh : ju njerez qe kaloni perpara lokalit, perfitoni nga rasti te hani nje pizza te shkelqyer, apo te kaloni nje ore te kendshme mes sherbimeve dhe ushqimeve qe ne ofrojme... )

[/ QUOTE ]

Carpe Diem eshte lokal ne Tirane afer Drejtorise se Policise.
Mgjse s'ma do mendja qe ende s'ja ke gjet emrin, une po shtie nje here kot ne ajer: Pizza Eureka.
Po te duash te dergoj dhe nje material marketingu, nese te nevojitet.
 

Ajatollah

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

Emrin se kam gjet akoma.Po ma dhe ate planin e marketingut ke qen njish.
 

Legjionixx

Forumium maestatis
Re: Nje emer per picerine time.

Pizza Pasta Ciao, /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 

a1

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

Verja mo Kalbesira dhe do jesh 24 ore ne dite plot me krima
 

ARJELA

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

hej sikur ma bukur tingellon

Piceria ArjeLA /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wub.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Nje emer per picerine time.

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
hej sikur ma bukur tingellon

Piceria ArjeLA /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wub.gif

[/ QUOTE ]


PO Pse e Arjele Ti do e Hapesh PIcerin e ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

8u

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

Live Pizza (me varet se si ki vendin)
Pizza Connectio (Se Bashku)
Pizza &amp; basta Mundesh me perdor si Logo (&amp;)
Discovery Pizza (Zbulim i pizes)
 

nikson

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

hi
me fal pashe qe kishe hape nje teme per picerine qe ke deshire te hapesh ne elbasan.Jam cik i interesuar te investoj edhe une ne shqiperi pse jo te hap nje piceri si ti,nuk ka rendesi cfare qyteti por kisha dashur te flas me ty nese mundesh pasi kam deshire per pak informacion.Nese mundesh me dergo emailin.
 

xhoni

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

piceri Poti
piceri Dylberi


pastaj varet se ku do e hapesh..ps:piceri gjurma e mushkes ose kroi i kalit.
piceri Zaranika.


piceri Hajt ke lala.(ose te keqen lala)

piceria Rrapi.
 

emg

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

<font color="green">emer picerie ... provo me : pit stop eshte emer qe e kane edhe te tjera piceri po nuk e di a ka ne qytetin tend.
deri me sot piceria me emer me te veçante qe kam pa eshte piceria qe kam poshte pallatit
quhet : pizzeria senza nome
dmth edhe ne shqip nuk do i binte keq
PICERIA PA EMER
nese nuk te pelqen atehere do te te gjejme n je emer tjeter
gjithsesi suksese ne biznesin e ri</font>
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Nje emer per picerine time.

Shtepia e Kerpudhes.

normalisht kerpudhen duhet ta kesh proioritet e specjalitet.

si embleme veji ate krimbin qe ka pas tymos mbi kerpudhe ke "Liza ne boten e çudirave" se s'ka rob mos ta pelqeje.
 
Top