Nje emer per picerine time.

Ajatollah

Primus registratum
Nje emer per picerine time.

Po bej nje piceri dhe dua ti ve nje emer te bukur.Mjafton mos te jete emer i ndonje picerie ne Shqiperi.
Ju lutem me ndihmoni.
 

Ajatollah

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

Eshte nje emer fantastik por duhet te jete sa me i shqiptueshëm.Pershembull dikush merr ne telefon mikun e tij dhe i thote jam tek...
 

atman

Forumium maestatis
Re: Nje emer per picerine time.

"Tek pica" keshtu çdo burre kur te kthehet ne shtepi, pas takimit me te dashuren, nese e pyesin: ku ishe kaq kohe? edhe sikur t'i merret goja e te thote te verteten, demek ishe Tek Pi..ka, ta ndryshoje menjehere, jo e dashur thashe "Tek pica".
 

LUANESHA

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

Afer dhe larg... /pf/images/graemlins/idea.gif
e ke gjet vet emrin /pf/images/graemlins/smile.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Nje emer per picerine time.

"PINKPARADISE" si te duket ata qe e njeohin parisin do te kuptojne shum gjera /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ajatollah

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
"PINKPARADISE" si te duket ata qe e njeohin parisin do te kuptojne shum gjera /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]
Si per shembull?
 

maty

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

"Pizza Special"
alo! Alo!....une jam tek special po te pres!!!!
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Nje emer per picerine time.

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Po bej nje piceri dhe dua ti ve nje emer te bukur.Mjafton mos te jete emer i ndonje picerie ne Shqiperi.
Ju lutem me ndihmoni.

[/ QUOTE ]


M Thuj n Cere vENDI DO me bo PIzzerine ...
 
Top