Nje emer per picerine time.

alinos

Forumium maestatis
Re: Nje emer per picerine time.

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
<font color="brown">Me siguri Kater Stinet them una /pf/images/graemlins/laugh.gif </font>

[/ QUOTE ]

kjo eshte lokal ne elbasan, s'mund t'ja veje kater stinet.

Po po qe per Kapriciosa une do thojsha Tangerllikse /pf/images/graemlins/idea.gif
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Nje emer per picerine time.

...po qe per Tangerllikse une them tja vejn' 'Atmon' /pf/images/graemlins/laugh.gif. Vetem qe ktu duhet me u konsultu me qendren tregtare te Dardhes ne fillim.

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

eniad

Forumium maestatis
Re: Nje emer per picerine time.

<font color="brown"> /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif ahaaaaaaaaaaaa, amon mi m'nalni se m'u mor fryma ka t'qeshmet /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif </font>
 

Blendi

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

"Ullinjte" eshte nje shprehje e shkelqyer e tavolines mestdetare.
 

Guest
Re: Nje emer per picerine time.

Nje emer i vecante do te ishte

<font color="blue">"Delfini"</font> (Piceri)...Ne saje te ketij emri, edhe ambjenti brenda Picerise, do te ish´ vertete dicka e kendshme...
(me akuariume, zbukurime deti) etj

Mbare e mire, Revo!
 

mostro

Putraku
Re: Nje emer per picerine time.

o lali ta gjeta emrin e piceris..
PICERI METALURGJIKU CELIKU I PARTISE

Mu me prenotoni ate tavolinen mu ne kerthize te restorantit..ne elbason praa /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: Nje emer per picerine time.

me fal se u zgjata shume i cik me siper
PICA E CELIKTE...CELIK PICA /pf/images/graemlins/laugh.gif

P.S kujdes mos thy nanjoni dhomet /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Indulgence

Primus registratum
Re: Nje emer per picerine time.

<font color="purple">Piceri "KOTHERJA" /pf/images/graemlins/winkwink.gif </font>
 

Guest
Re: Nje emer per picerine time.

piceri albforumi...se ku i dihet vijne e te bejne xhiro afistat /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Nje emer per picerine time.

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
piceri albforumi...se ku i dihet vijne e te bejne xhiro afistat /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

af-istat e Contesses i bej gjith paret chat, s'kan per te hang e shkojn shpi te shofin ca ka ba mami /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: Nje emer per picerine time.

piceri IL DAVIDE...DAVIDI
LA GROTA DI LEO
LA DANTESCA
ALLE MURATE
TAESH O DJALOSH ME TE VERTET QE DU ME TE NDIHMU SE VALLAI QEKE CUN I QUT...KU KA LIND PIZZA? NE NAPOLI...PICERI CAPRI.
LA ROTONDA
ART PICA
PICA KOLOSEU

PICERI 4 BJONDET /pf/images/graemlins/laugh.gif

EMRIN QE KAM NE MENJE DHE NE ZEMER NUK TA JAP DOT SEPSE DO HAP PICERIN TIME DHE ME DUHET...HAJT SHNET
 
Top