Motorrat e preferuar....

ere

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

mos ki merak se i kam dhene qe 13 vjece..jam profesioniste..duart coji pa frike tek beli im /pf/images/graemlins/grin.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Motorrat e preferuar....

Po me lart se beli, se fiksohem e kapem me mire /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Motorrat e preferuar....

/me kapet me fort pas pretty /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hells_kitchen

Forumium praecox
Re: Motorrat e preferuar....

Ehuhaaa si po e beni dhe ju

me lagu e laga
me gjujti e gjujta
ma la ta lash .... MAturohuni i cik....

P.S. Hajde ke BMW ime ti MEa ce do motorrin se me i hyp pastaj sdi kur i zbret ti ? /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

ere

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

mond ti sdashke xhiro qenke ne humor te keq..te keshilloj ta provosh
 

hells_kitchen

Forumium praecox
Re: Motorrat e preferuar....

pretty do te vish dhe ti ke BMW se ka vend pastaj eshte dhe me e sigurte ...

p.s. Kush ju beson ju femrave ... Ju keni futur shejtanin ne shishe e jo me tju besojme tna beni xhiro me motorr po na thyni qafen kot /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

SERIOUS^GUY

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

hmm motorra 1sh per mu eshte suzuki airbusa 1300
masanej vje yamaha yxf r1 honda cbr xx
 

ere

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

jo mo skam nevoj se kam w time /pf/images/graemlins/grin.gif dhe ndihem me e sigurte /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
 

hells_kitchen

Forumium praecox
Re: Motorrat e preferuar....

pretty_girl si te dush mi mu me lusin ... /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif

Pastaj leqe ti qeke ne shpi kush tvje me te more ... PO del noi ni mi gjun makines me noi patate na parafabrikati jot /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif haha
 

Mea

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
varet ca motorri te pelqen?

[/ QUOTE ]
E kam thene pak me siper YAMAHA R-1
Do ma besh tani???
 

ere

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
pretty_girl si te dush mi mu me lusin ... /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif

Pastaj leqe ti qeke ne shpi kush tvje me te more ... PO del noi ni mi gjun makines me noi patate na parafabrikati jot /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif haha

[/ QUOTE ]
po ca shpie ore une e kam sqaruar fare mire qe nuk ndodhem ne shtepi!
po deshe hajde te bej nje xhiro me zemren tim /pf/images/graemlins/grin.gif

Mea urdhero mbahu fort /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
 

hells_kitchen

Forumium praecox
Re: Motorrat e preferuar....

"Bllok: nuk ndodhem ne shtepi!"..... duhet me rrit numrin e kavanozit se sbon.... /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif (as nuk i ve fare:p)me shkiti prej duresh si njala peshkatarit...

Po megjithate po te besoj ksaj rradhe ku do na cosh.. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Amon mos i jep me shpejtsi se qeke goc e shpejt fort ti.. me pergjigje shperthimprurse... ste leke mongut i gjo.. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hells_kitchen

Forumium praecox
Re: Motorrat e preferuar....

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
varet ca motorri te pelqen?

[/ QUOTE ]
E kam thene pak me siper YAMAHA R-1
Do ma besh tani???

[/ QUOTE ]

O Mea e bojme i treshe te forte ne si thu ti... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/sleep.gif
 

Mea

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

Ec me! Gati jam une /pf/images/graemlins/wink.gif
Ke byce te forte ti??
 

hells_kitchen

Forumium praecox
Re: Motorrat e preferuar....

ouuu pytje a diskutim .... Do me mash ne pren apo te te maj.. /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Motorrat e preferuar....

O Laku kam me te bo per 22 Mars i biciklete pa shale dhurate. Ca te duhet motorri ty mre, te ha koken shpejtesia /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

hells_kitchen

Forumium praecox
Re: Motorrat e preferuar....

Mbret rrofsh te paca po e kom mor i BMW kto kohet e funit dhe po me pelqen me shum se sa te lodhem tu i dhone bicikletes....

p.S. keni pas drita anej mreto apo do i kove hua?
 
Top