Motorrat e preferuar....

Erison700

Forumium maestatis
Motorrat e preferuar....

Po ja filloj une i pari me motorin qe preferoj me e shume YAMAHA V-Max

 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Motorrat e preferuar....

Ja edhe disa foto nga miti MV Agusta. (motori personal qe perdor Max Biaggi)
Shtepia prodhuese Cagiva.


 
Re: Motorrat e preferuar....

Ducati nuk eshte shume komod,per gara po.Mua me pelqen malaguti madison 250,po nuk po i gjej foton...
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Motorrat e preferuar....

Fillimisht postuar nga Moira:
[qb] Ducati nuk eshte shume komod,per gara po.Mua me pelqen malaguti madison 250,po nuk po i gjej foton... [/qb]
Te mire jane dhe keta Karavanet /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Re: Motorrat e preferuar....

Jane yll /pf/images/graemlins/smile.gif per ne shqiperi.Ai i mesit eshte i imi... /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Motorrat e preferuar....

Eh per ne Shqiperi merr nje si puna ketij ti edhe fli mendjen me sistemin xhenerik.
 
Re: Motorrat e preferuar....

Fillimisht postuar nga CHEYENNE:
[qb] Eh per ne Shqiperi merr nje si puna ketij ti edhe fli mendjen me sistemin xhenerik.
[/qb]
Hahaha... /pf/images/graemlins/laugh.gif Nuk jane aq keq rruget...po n'a i rregullon xhaxhi Edi...
Flm... e kam si shpirt kete qe kam.Per keto dy vjet nuk besoj t'a nderroj...eshte shume i rrehatshem.
ps .Nuk te besdis pak si shume Ducati... /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Motorrat e preferuar....

Sigurisht qe me bezdis, sepse nuk ka nje sedile te dyte /pf/images/graemlins/wink.gif , por nejse, Ducati ngelet nje legjende. Une preferoj me shum yamaha V-Max, kam postuar disa foto ne fillim te temes.
 
Re: Motorrat e preferuar....

Per Ducati e kisha fjalen a te besdis para e jo mbrapa /pf/images/graemlins/wink.gif
Jamaha eshte shume i mire per rruge te gjata ,e kam provuar,por eshte pak si per te "forte"... :cool: dhe bie shume ne sy .... :eek:
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Motorrat e preferuar....

Perpara s'me bezdis fare ai por car ti bej nga mbrapa qe derrmon by*** goca huj.
Yamaha eshte per te fortet??? Epo mire ene une i forte jam
 
Re: Motorrat e preferuar....

Epra.....mos i hypen gje "gomarit" mbrapsht ti ........... /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
ps Po hallken tjeter ku e ke ,mos t'a hengri qeni... :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Motorrat e preferuar....

Fillimisht postuar nga Moira:
[qb] Epra.....mos i hypen gje "gomarit" mbrapsht ti ........... /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
ps Po hallken tjeter ku e ke ,mos t'a hengri qeni... :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Shiko se e ke gabim! Gomari i hypen gomarices.
Ate hallken tjeter e kam harruar kur e futa kemben ne nje brime dhe me ngeli brenda :confused:
Asaj brimes nuk i mjaftonte mjeti perkates por donte kemben.
 
Re: Motorrat e preferuar....

Ta paska keput fare............ /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
Honda shadow si te duket..... :cool: /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

tirana

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

Ducati Monster 900 eshte xhevahir motor per shpejtesi e manovrimKurse per me gjujt nonjonen qe ke QEJF /pf/images/graemlins/tongue.gif , ja vle ky ketu.. pa nrrim ngjyre veç


:wave: /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Motorrat e preferuar....

/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Kellire po ti ca ngjure e ke re /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Motorrat e preferuar....

ngjyre mu...shti, kshu mishi

Ysht palaco /pf/images/graemlins/laugh.gif ma kish morr menja qe fluturoshe maje plehut ti /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Motorrat e preferuar....

Kurse mua me pelqen ai motori Dum-Dum qe perdorej ne kooperativ, vetem se nuk kam ndonje foto /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Motorrat e preferuar....

Mu m'gja se ai bote BUM-BUM /pf/images/graemlins/wink.gif

Zetori me i llaf jo motorri i zetorit /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top