Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

ncuq.....
tonçe hajt confessati ke lali i here /pf/images/graemlins/laugh.gif
ça arme ke ti ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif (mos me jep cm )
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

gjuha /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: ta paska genjy ajo goca, se mu nuk mu duk noj puthje kush e di se çare /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

po ti po ti /pf/images/graemlins/laugh.gif

skam nevoj per asistent per formalitete, se di me i bo edhe vet /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

po po ty ta kpusin /pf/images/graemlins/lol.gif

nuk me duket se po shof noj turme pas teje /pf/images/graemlins/laugh.gif ....
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

pfffffffffffffffff un smaj noj here radhe, e kam si parim /pf/images/graemlins/laugh.gif edhe ti e di mire, po mos me shit men mu ketu se ...a la guillotine ta petite minuscule chose /pf/images/graemlins/laugh.gif
ik leje se me zhgenjeve me ket qe the /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

kyt e maJ GJITHNJI ME VETE
edhe èse shume rradhe e perdor.,...
mendoja se mos ishte ndonje arme me e forte?!?!?!
me fani per shkrimin por kam qen ne nje feste....
 

AKABA

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Ak-47

pash njat Zot te pakten fjalen Arma futne ne thojza se dashuria ska arm, perndryshe del lufte
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

optimizmi dhe karakteri i forte ( pjesa karakteriale kjo )

gjoksi dhe kofshet ( pjesa fizike )ah po se harrova...dhe sinqeriteti
 

Has

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

arme perdori shume
por mvaret te objektivi qe du me arrit
 

Thamina

Papirus rex
Ti jap vetveten fiks si jam ne te mire e ne te keqe.
Joshja,ledhet,fjalet e bukura,komplimentet,furqat e kto tjerat I kam inat,shume biles.
 
Top