Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

crazy_girl

Primus registratum
Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?
Cfare beni per te joshur nje fermer ose nje mashkull?
 

BISOU

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

ARMA ME E FORTE NE DASHURI ESHTE VETE DASHURIA :wub:
SINQERITETI (ME PERJASHTIME SIGURISHT :devil: KUR ESHTE PER TE MIREN E PUNES)
PARAQITJA E VETVETES KARAKTERI-PERSONALITY ESHTE AJO QE DO TE TE COJ NE REZULTATET E CDO RELACIONI....
NESE TI DI SE CKERKON DHE TREGON HAPUR VETVETEN EDHE PARTNERI YT DO TE JET REAL NE KETE RELACION NESE TI SHTIRESH DUKE MENDUAR SEKESHTU DO TE DUKESH ME MIRE NE SYTE E TIJ ATEHERE NE RRADHE TE PARE TI GENJEN VETVETEN, DY NJEREZ I BASHKOJNE DY SHPIRTRA NESE TI NUK JE VETVETJA NUK DO GJESH ATE QE KERKON....
EDHE DICKA TJETER, ME PARTNERIN DUHET TE NDIHESH E LIRE DHE DUHET TI JAPESH LIRI.

KETO VARGJE TE ANN MORROW LINDBERG JANE MJAFT DOMETHENESE:
HIM THAT I LOVE
I WISH TO BE FREE
EVEN FROM ME :wub:

GOOD LUCK CRAZY GIRL :wave:
 

xhoni

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Cojeni tek dashuria kete temen.Me duket e pershtatshme per atje.
 

BISOU

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

PO DUHET CUAR TEK DASHURIA DHE ME DUKET E DEGJUAR KJO TEME :idea: ..... NDOSHTA JAM GABIM.....
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

ARMA IME ESHTE MY CHARM /pf/images/graemlins/laugh.gif
AND MY HUMOR /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

assassino26

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Une jam i carmatosur fare ne kete fushe...Me nevojitet 1 apash se dikush po me sulmon sovranitetin interrnal pasional
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Fillimisht postuar nga PESHKATARI...:
[qb] Une jam i carmatosur fare ne kete fushe...Me nevojitet 1 apash se dikush po me sulmon sovranitetin interrnal pasional [/qb]
kush eshte ky dikushi more???????
paska arme te forte me sa shoh!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif :smash: :smash:
 

BISOU

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

U HARROVA TE THEM ... ALWAYS BE SEXY :devil: :goofy: :kiss:
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Fillimisht postuar nga PESHKATARI...:
[qb] ehhhhhhhh...........
vdejeprurese :cry: [/qb]
po atehere c'te duhet apashi merr ilace!per te ngadalesuar vdekjen!
B More sa e ke nr e tel ti? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

assassino26

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Fillimisht postuar nga Angeldeviled:
[qb]
Fillimisht postuar nga PESHKATARI...:
[qb] ehhhhhhhh...........
vdejeprurese :cry: [/qb]
po atehere c'te duhet apashi merr ilace!per te ngadalesuar vdekjen!
B More sa e ke nr e tel ti? /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Kjo ishte me ta lyp direkt... /pf/images/graemlins/laugh.gif sa e ke nr e telefonit thote!
Jo se sta jap,por sta jap dot ketu se behet nami pastaj te gjitha femrat e af-se me marrin ne tel pastaj :angel:
se gjen dot te lire ta kisha llafin...
S'ka ilac qe me shpeton mua,fati im eshte percaktuar e une ne heshtje rri e pres /pf/images/graemlins/frown.gif
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Fillimisht postuar nga PESHKATARI...:
[qb]
Fillimisht postuar nga Angeldeviled:
[qb]
Fillimisht postuar nga PESHKATARI...:
[qb] ehhhhhhhh...........
vdejeprurese :cry: [/qb]
po atehere c'te duhet apashi merr ilace!per te ngadalesuar vdekjen!
B More sa e ke nr e tel ti? /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Kjo ishte me ta lyp direkt... /pf/images/graemlins/laugh.gif sa e ke nr e telefonit thote!
Jo se sta jap,por sta jap dot ketu se behet nami pastaj te gjitha femrat e af-se me marrin ne tel pastaj :angel:
se gjen dot te lire ta kisha llafin...
S'ka ilac qe me shpeton mua,fati im eshte percaktuar e une ne heshtje rri e pres /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
epo kur u ndane keto na rane!
 

BISOU

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

EDHE GJITHMONE TE VINI ERE E MIRE MORET VESH :lol: :lol:
SE TE TERHEQ SIMAGNET AJO AROMA /pf/images/graemlins/tongue.gif

DALE NGADALE PO DALIN GJITH KETO ARME PER DASHURINE E PO BEJME NJE BATALION :lol: /pf/images/graemlins/laugh.gif
ANGEL D. KUSH ISHTE ARMA JOTE /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Nuk e them se pastaj ma kuptojne marifetin!Shshshsh se i kam nja dy nen shenjester! /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

BISOU

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

DEGJO SE MI KA MESU PESHKATARI NJADY GJONA MU :devil:
KUR E HEDH GREPIN ATY KE MAJA KA NJECIK USHQIM PER PESHKUN QE DO KAPESH /pf/images/graemlins/laugh.gif
KESHTU DHE PUNA E TE THENIT TE ARMES.... DMTH TREGO NJE TI QE TE TERHEQESH RRJEDHEN E LUMIN NGA ANA JOTE KUPTON :devil: /pf/images/graemlins/wink.gif
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Fillimisht postuar nga BISOU:
[qb] DEGJO SE MI KA MESU PESHKATARI NJADY GJONA MU :devil:
KUR E HEDH GREPIN ATY KE MAJA KA NJECIK USHQIM PER PESHKUN QE DO KAPESH /pf/images/graemlins/laugh.gif
KESHTU DHE PUNA E TE THENIT TE ARMES.... DMTH TREGO NJE TI QE TE TERHEQESH RRJEDHEN E LUMIN NGA ANA JOTE KUPTON :devil: /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
/pf/images/graemlins/wink.gif
po ja moj bisou,une jam shume e embel,jam shume e urte.
Prene e josh perpara me shikim,pastaj me prekje!Vishem sexy,smell si pjeshke e taste si beer! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

assassino26

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Bisou!
Zemra pse grepi hyn ke armet :confused:
une them jam i carmatosur fare kto dun me me armatos me zor...PO provoni juve po bera pike rezistence po mos me thenshin peshkatar...CA te duan le te me thone :tipsy:
 

BISOU

Primus registratum
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

ANGEL D. SA E MIRE QE QENKE TI TY DO TE TE KULLUFISIN PO KI KUJDES :devil: :goofy:

PESHKU TI KE HARRU ME VU USHQIM TE GREPI PRANDAJ SPO VJEN AI PESHKU JOT QE TE DO TY....
BEJ DICKA QE TA TERHEQESH :devil:
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Kush eshte arma juaj qe perdorni ne dashuri?

Sa keq qe nuk pergjigjem dot ne kete teme edhe pse do desha shume ta beja... di te them vetem se nese dashuria "fitohet" dhe "mbrohet" me "arme", ne ate moment ajo merr emrin "beteje", dhe ne nje beteje "armiku" nuk duhet te dije asnjehere se cfare armesh ke ti ne te kundert ke humbur. Gjithsesi di te them se jam "luftetar" korrekt dhe qe nuk dorezohem shpejt :wink:
 
Top