Kenge sensuale

Airbourne

Papirus rex
Tani GRUPI Airbourne po del per do dhurata qe i bie.....gezuar festat e 7-dhe 8 marsit.
PS.....GJYSHJA e arbenit(me te vogel APET) ka qene pa shkolle dhe i THA shkruesit....doli bubi sheshit ne u dhi muhabeti apo aqe mshifet ne lepri.
FAZIT....shkruesi e kuptoje me vone se per cfare e kishte fjalen AJO.
RIP dhe tungi juve me flamur.
 

Artin

Papirus rex
Kjo është tema më e suksesshme që kam hapur në këtë forum,
me mbi 11 mijë shikime deri tani...

 
Top